Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kívül-belül milyen lenne...

Kívül-belül milyen lenne álmaid párja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem feltétlen földhöz ragadva, hanem mondjuk lehetne istenség, kobold, vámpír, szellemkirály... nem számít. Kívül és belül egyaránt, mindent úgy találnál ki, ahogy akarnád.
2020. nov. 4. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Tökmindegy mit találnék ki, amint tudom, hogy biztosan az enyém, rögtön az ellentétére vágynék. Nincs kielégítő válasz.
2020. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én csak egy átlagos, normális pasira vágynék, de ez is túl nagy vágy úgy tűnik :D

Külsőre nem kell semmi extra, semmi modellkinézet, csak egy tök átlagos pasi.

Belsőre szeretném ha kommunikatív, őszinte és nyílt lenne, ha nem kéne felesleges köröket futni, nem sunyizna, hanem mindent meg tudnánk beszélni köntörfalazás nélkül, ezen kívül fontos hogy megnevettessen, lehessen vele viccelődni és jókat röhögni. Legyen türelmes, és fogadjon el. Ne akarjon folyamatosan megváltoztatni.

Ne csaljon meg, hanem tisztán zárja le a kapcsolatunkat ha másra vágyik.

És nagy plusz pont ha szeret vezetni, mert nekem nincs jogsim, de imádok utazni, kirándulni, programokat csinálni. Nem kell hogy gazdag legyen, minden programot szívesen fizetnék, csak lehessen vele menni erre-arra. Szeresse az állatokat. Azt hiszem ennyi, hirtelen nem jut több dolog eszembe ha a tökéletes párra gondolok.

2020. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ja, a romantikus tökéletes elképzelés?? Inkább kihagyom, hót unalmas lenne az élet, hogy minden gondolatom kitalálja. :D
2020. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját magának tökéletest. Ha neked ez unalmas, hát akkor nem írod bele az "önéletrajzába".
2020. nov. 4. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem: férfi

Faj: Angyal/elf/ember/hibrid


Külső: Szőke/fehér haj, nagy kék szem, fehér bőr, középhosszú haj, vékony vagy szálkás testalkat, kb. 175 cm magas.


Belső: Segítőkész, kommunikatív, bájos, melegszívű, művelt, lojális, őszinte, bújós, szorgalmas, van önbizalma és céljai. Szereti az állatokat, tiszteli az élőlényeket és a környezetet is.

Hobbi: Írás, kutatás, festés/rajzolás

2020. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, csak szeressen hogy szerethessem.
2020. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Álmaim Nője:

Aranyos arca, gyönyörű szép zöld szeme és hosszú, szőkés-barna haja lenne. Kerek fenékkel, formás mellekkel és szexi combokkal rendelkezne. Nem lennének műkörmei, nem sminkelné agyon magát és nem használna sok szemfestéket. Nem cigizne és nem drogozna. Határozott, céltudatos Nő lenne. Kedves, barátságos és segítőkész lenne mindenkivel. Szereti az állatokat, a természetet valamint szeret sportolni is. Becsületes, őszinte, vicces, hűséges és okos lenne. Isteni lenne az ágyban, de szex után egy bújós kis cukiság lenne. Önzetlen, bártor, humoros, lehet vele beszélgetni mindenről. Angyali mosolya lenne, folyton csillognának a gyönyörű szemei. Szeret kézenfogva sétálni, szeret az ölembe ülni. Ha szomorú vagyok, akkor megvigasztalna, ha boldog vagyok, akkor velem együtt nevetne. Folyton csókolóznánk, ölelgetnének egymást!:)❤

18/F

2020. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak egyszer egymásra találnánk...:

[link]

2020. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!