Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szépen megkérlek, válaszols...

Ha szépen megkérlek, válaszolsz hogy bunkó voltam-e?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag negyven éve vezetek de ma elszakadt a cérna. Bemutattam 🖕 a mögöttem haladónak. A helyzet a következő: Isten háta mögötti kis falu a főúton lakom egy beláthatatlan kanyar közepén, a kocsibejáró kapuját már eleve nyitva hagyom 'ne zavarjam' a közlekedőket azzal hogy autó leáll, halandó kulcsol visszaül a kocsiba és bekanyarodik a saját portájára. Szóval lassítok igaz a mögöttem haladó a 'seggemtől' ötven centire, idex balra /természetesen időben/ a fószer még közelebb jön és dudál mint állat. Bekanyarodni nem tudok mert jönnek szemből hárman. Ő nyomja a dudáját én elvesztem a józan eszem és bemutatok neki mielőtt befordulnék a saját portámra. Szóval bunkó voltam-e? Elsősorban hölgyek válaszára lennék kíváncsi, hogyan oldjátok még hogy ne öntse el az agyatokat a sz.r? Tényleg hülye vagyok vagy a férfi sofőrök az utak Istenei?
2020. nov. 5. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy vaksi, vén hülye volt. Ha tényleg indexeltél is és látható volt, hogy beakarsz kanyarodni, csak még nem lehet, akkor nem tudom minek dudált. Nem tud várni néhány percet... Vannak ilyen idióták, engedd el.
2020. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A söfõr lehet,hogy nem is látta vagy már el is felejtette, te viszont még mindig agyalsz a hülyeségen.Semmi értelme.
2020. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül dudált rád, mert nem ismeri a KRESZ-t. A nagy ívben balra kanyarodó jármű vezetője előnyt ad a szembe jövő járműveknek, aki utána jön az szépen vár, amíg az előtte levő nem fejezi be az elkanyarodást.
2020. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én meg is pofoztam volna az ürgét!
2020. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg hülye vagyok vagy a férfi sofőrök az utak Istenei?"


Tényleg hülye vagy.!

Rád dudáltak és előjött a péniszirigységed.

Mit teszel, ha egy nő dudál rád??!

2020. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
A szomszedaid idiotak. Videken sok a hulye.
2020. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment mindenkinek a zöld kivéve a kettesnek mert valami oknál fogva nem tudom érvényesíteni az akaratomat a telefonnal szemben.
2020. nov. 5. 13:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, biztos igazad van légy ebben a hitben és máris szép napod lesz. Kérdésedre válaszolva, ha női sofőr lett volna akkor még a sluszkulcsot is kiveszem és besétáltam volna szép lassan, gyalog hatalmas mosoly közepette.
2020. nov. 5. 13:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, szomszédaimat nem igazán ismerem így véleményt sem mondhatok. 😀
2020. nov. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!