Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szereted önmagad? Há...

Mennyire szereted önmagad? Hányadik vagy a fontossági sorrendedben?

Figyelt kérdés
Előrébb helyezed a kapcsolatodat,családodat mint önmagadat?

2020. nov. 6. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem szeretem magam, de mindenki elé helyezem
2020. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem magamat, de édesanyám az első hisz neki köszönhetek mindent. 19/L
2020. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Utálom - gyűlölöm magam. Eddig csak párkapcsolatban éreztem azt hogy fontos vagyok - hogy ér bármit is az életem.
2020. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem magam.

Sokszor magamat helyezem minden és mindenki elé, azonban apukám és párom van rajtam kívül az első helyen.

2020. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Sorrendnek nincs sok értelme. Viszont, ha nem szereted önmagad hogyan tudsz szeretni mást?
2020. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
73%
Első. A saját érdekem mindenkié fölött áll.
2020. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első. De amúgy olvasva az első válaszoló válaszát, rájöttem, én is kb. úgy vagyok, mint ő. Szeretni nem igazán szeretem magam, de azért arra törekszem, hogy előbb a saját dolgaimat/szükségleteimet rendezzem és utána jönnek mások.
2020. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem magam és automatikusan magam elé helyezek mindent és mindenkit. Tipikus áldozat.


Dolgozom rajta.

2020. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azóta nagy fordulat történt bennem. Rájöttem hogy félrevezettem önmagam - és hamis kifogások mögé bújtam. Önmagam ugyan még mindig nem tudom szeretni - de ez azért van, mert jelenleg szörnyű a személyiségem. Viszont most hogy látom már hogy ez az egész a saját teremtményem/munkám gyümölcse - végre elindulhatok a változtatások útján. Talán eljön az a nap is amikor megbékélek önmagammal. Most már nem tűnik lehetetlennek...
2020. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Szeretnünk kell magunkat!!!

Ez nagyon fontos.Ha szereted magad az kihat rád és a körülötted lévők is egy erős,magabiztos embert fognak látni.Ha szereted magad megváltozik a kisugárzásod.

Neked kell az elsőnek lenned.

2020. nov. 7. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!