Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tett/mondott Simon a...

Mit tett/mondott Simon a srácoknak a 1D-ben. Kifejezetten Louis-éknak. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Sokfelé kerestem, de semelyik vidó vagy más, nem fejezte ki egyértelműen. A kérdés alatt persze nem a jó dolgokra gondolok.

#One Direction #Larry Stylinson #Harry, Niall, Liam, Lous, Zayn
2020. nov. 6. 21:18
 1/3 anonim válasza:
72%

S*mon iratott Louisval egy szerződést, mert túlságosan “melegesen” viselkedett (nyilván azért, mert meleg, és erről nem tehet). Ez decemberben fog lejárni, ezért várják a larriek nagyon a decembert^^ (hiszen a Walls is konkrétan Harryről szól, pedig még tart a szerződés).

Emelett biztos vagyok benne, hogy a kapcsolatukat is nagyon ellenezte Harryvel, de ez igazából látszik a videókon. Szerintem többször is szakítottak, és nyilván nem azért, mert ők akarták:(


A többieknek nem tudom részletesebben, hogy volt-e valami ilyesmi, de az biztos, hogy Simon megszabta, hogy hogyan kell viselkedniük. Ez talán Zaynen látszott a legjobban az idő múlásával.


Nagyon remelém, hogy tudtam segíteni🥰

2020. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Homofób ember. Tiltotta például hogy egymás mellé üljenek, egy kocsiba üljenek, koncerten nem ölelkezhettek, ilyenek.
2021. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azóta sikerült megtalálnom jó pár infót ami most már mindent tisztáz mindenkivel kapcsolatban. De köszönöm szépen!
2021. febr. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!