Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről...

Mi a véleményetek erről (erőszakosság, többi lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy vonalakban a történet:

A sráccal volt köztünk valami, én szerelmes voltam, ő nem, de az alatt a pár hónap alatt, amíg "közünk volt egymáshoz", azt hazudta, szeret, bár tudtam, nem úgy, ahogy én őt (neki mellettem volt valakije, akiről azt hittem, ott akarja hagyni, de amikor rájöttem, hogy nem, már fülig beleszerettem. Igen, naiv voltam, de első szerelem, bár ez nem minden tekintetben mentség).

Mindenesetre a csaj rájött (nem az én hibámból, bejelentkezve maradt a gépen a facebookjába), és pár hét múlva elköltözött tőle. Ez alatt a pár hét alatt mi tartottuk a kapcsolatot, bár a csaj ezt megtiltotta neki. Amikor kiderült, engem hívott fel bőgve, hogy neki tönkrement az élete, stb, én tartottam benne a lelket, mert fájt így látnom őt.

Aztán a hétvégén a csaj végleg elköltözött, de még megígérte nekem a srác, hogy találkozhazunk párszor, hogy legyen nekem is időm ezen fokozatosan továbblépni.

Aztán a héten találkoztunk, teljesen el volt borulva az arca, úgy beszélt velem, mint egy utolsó ronggyal. Korábban felhoztam neki (amit az eszemmel tudok, hogy iszonyatos butaság), hogy itt vagyok, még szeretem, és mellette vagyok, ha szüksége van rám. Közölte velem, hogy gyűlöl, hogy élete legnagyobb hibája voltam, hogy rám se bír nézni, nem akar tőlem semmit, találkozni sem.

Volt bennem némi pia, mert korábban aznap inni voltunk egy barátnőmmel, eléggé zsibbadtan, nehezen gondolkodva álltam, rájöttem, hogy ez azt jelenti, hogy így akar "kidobni", hogy soha többet nem találkozunk. Neki is indult, hogy ő hazamegy, fogtam a pulcsiját, hogy legalább normálisan beszéljük meg. Nem volt rá hajlandó, én teljes pánikban könyörögtem (igen, szánalmas), hogy még adjon tíz percet, hogy ennyit megérdemlek, és hogy egyébként is megígérte, hogy még találkozni fogunk. Azt mondta, hogy hazudott, hogy az egész egy hazugság volt, hogy csak kihasznált. Igazából nem gondolkodtam, csak kapaszkodtam a pulcsijába, hogy ne hagyjon ott, kértem a normális beszélgetési lehetőséget, hogy ne így váljunk el, de csak ordított velem, meg fújtatott, teljesen ki volt kelve magából, hogy engedjem el. Azt ordította, hogy kihozom belőle az állatot, és el fogom érni, hogy megüssön. Meg is ragadta a tarkóm, és lenyomott a föld felé, illetve a homlokát is nekikoccantotta az enyémnek, mint aki le akar fejelni, és ott ordítozott az arcomba. Végül elszaladt előlem, amikor elengedtem.

Másnap zúzódásokat találtam a karomon.

Igazából megértem valahol, hogy nem akart tőlem semmit, de azt, hogy engem hibáztat azért, mert tönkrement a kapcsolata, amikor ő kezdeményezett felém, és nem kényszerítettem semmire, valamint, hogy gyakorlatilag majdnem megvert, mert belekapaszkodtam a ruhájába... Nem tudom.

Anyám másnap, mikor észrevette a karom, felhívta, hogy történt akármi is, az, hog, fizikailag bántalmaz, semmiképp sem jogos. Azt mondta, ha fiú lettem volna, nem így néznék ki.



2020. nov. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogg felidegesitetted, de egy normalis felnott ferfi nem dulakodik novel, hanem fogja a kezet es lecsavarja, lefejti magarol majd elmegy.
2020. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Egy baráti társaságban történt ez a kavarás?
2020. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Munkahelyen.
2020. nov. 7. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ez a csávó egy tahó s*ggfej, s se téged, se a másik nőt nem érdemelte meg. Te viszont naiv voltál, sosem szabad így eldobni a méltóságod és remélem tanultál belőle! :) Próbálj meg túllépni ezen a férfin, mert ennél ezerszer jobbat is fogsz találni.
2020. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen el volt borulva az arca,"

Itt kellett volna megijedned és mindent megtenni hogy magától elhúzzon.


Véleményem? Örülj, hogy megszabadultál a bántalmazó vadparasztjától. Szedd össze a józan eszed és a hatodik érzéked, mert ez az eset tényleg sokkal-sokkal rosszabbul is végződhetett volna.

2020. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!