Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek kételkedni,összezavarod...

Kezdek kételkedni,összezavarodtam?

Figyelt kérdés

Sokan azt szajkózzák a koronavírus nagyon veszélyes. Bizonyos emberek pedig azt hogy a vesetranszprantált gyerekük,asztmás gyerekük,82 éves anyjuk simán átvészelte.Meg hogy nincs olyan veszélyes mint az influenza.

Kinek higgyek?



2020. nov. 6. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha biztosan tudod, hogy ezek a beteg emberek simán átvészelték, akkor az bizonyítja, hogy annyira nem veszélyes.
2020. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkire mashogy hat. Attol meg, hogy az idos vagy alapbetegseggel rendelkezo szemely tulelte, lehet, hogy egy egeszseges fiatal meg nem fogja. Veszelyes igen, de azert nem kell panikolni, az elet nem allhat meg sajnos, dolgozni/tanulni muszaj, nem lehet bezarkozni orokre. De azert virustagadonak se kene lenni, valamennyire komolyan kene venni.
2020. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól veszélyes, hogy nem tudjuk, kire hogy hat. Lehet hogy meg sem éreznéd, de lehet hogy pont te lennél a napi halálos áldozatok egyike. Én azt mondom, jobb félni mint megijedni.
2020. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Minden emberi szervezetre másképp hat, éppen tegnap halt meg egy politikus, ha gondolod, nézz utána. A "dehát az ismerősöm ismerősének az unokatesójának a sógorának a volt koleszos szobatársa tünetmentesen hordta ki" nem érv arra nézve: "na akkor ez nem is veszedelmes".
2020. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# Jajj de szakértő lettél! Akkor kötelező rettegve élnem?
2020. nov. 7. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem állítottam olyat, hogy szakértő vagyok, ellenben a kétkedéssel ha szabályokat nem tartod be, elég jelentős károkat okozhatsz másoknak.
2020. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyet hogy nem tartom be?:D
2020. nov. 7. 08:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!