Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rá írjak?

Szerintetek rá írjak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fan oldalam és ott volt egy rajongó akivel nagyon jóba voltam személyesen nem ismerem de nagyon sokat szoktunk írni. De egy hülyeség miatt mérges lettem rá és kibeszeltem aztán meg bunkón válaszoltam neki de aztán ki is követtem ő is engem de ez februárban volt és most jöttem rá hogy milyen hülyeseget csináltam és azóta elkezdett hiányozni de nem merek ráírni félek hogy meg se nézi és az olyan kínos lenne mit tegyek vagy esetleg mit írjak neki

2020. nov. 7. 00:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Elég lenne csak egy olyat írni hogy szia hogy vagy?
2020. nov. 7. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt írnám, hogy szia, bocsi ha bunkó voltam, megbocsájtasz? Vagy vmi ilyesmi. Persze nem vagyok a helyedben, és a háttérsztorit se tudom. 😅
2020. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez kb olyan mintha szakítanátok csak virtuálisan. szerintem írj rá mindenképpen h "sajnálom remélem h leszünk még barátok"


vagy valami olyat h sajnálom de az a baj h nem naon ismerem a körülményeket..


ha meg nem néz rá akkor meg abból nincs semmi, megy minden úgy ahogy eddig...

2021. jan. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!