Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A youtubeos Klaudia (Maris...

A youtubeos Klaudia (Maris baratnoje) mitol/mikor lett ilyen dagadt?

Figyelt kérdés
Hatha esetleg elmondta, vagy megválaszolta mar ezt, es en lemaradtam rola
2020. nov. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azóta hízik folyamatosan, mióta Marissal együtt vannak. Gondolom a boldogságtól hízik. :D Van ilyen, de kicsit odafigyelhetne magára.
2020. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nemis dagadt
2020. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, miért nem mindegy az neked. Sosem értettem, miért utáljátok annyira azt a lányt. Valami rosszat tett?
2020. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egyrészt semmi közöd nincs ehhez, mivel ez az ő magánélete (ezáltal mi sem tudhatjuk erre a kérdésre a választ, tehát tök feleslegesen adtad ki magadból most a rosszindulatodat), másrészt meg kulturáltabban is kifejezhetnéd magad. Gondolom, ha elé állnál, akkor sem ilyen formában tennéd fel neki ezt a kérdést :)
2020. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

?

1. Közszereplők, szóval azt kerdezek róluk, amit akarok. 2. A dagadt nem csunya szo, pont olyan mint a vékony, meg a sovány, azt is előszeretettel használják az emberek. 3. Pont azert van ez az oldal, hogy névtelenül kérdezzek. 4. Nem tudom miert vagytok ilyen érzékenyek a túlsúly temara. Ha valaki zabalni tudott, akkor felvállalni is fel tudja remelem a következményeit. (kiveve akik betegség miatt ilyenek, azokra ez nem vonatkozik nyilvan)

2020. nov. 10. 02:17
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem azzal van a baj, hogy rákérdezel. De én pl. ha szemtől szembe rákérdeznék valakinél, jólneveltségemből fakadóan biztos nem úgy tenném, hogy "hé mitől lettél ilyen dagadt?".
2020. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
23%
Oké, hogy “közszereplő” (habár miért közszereplő az, aki főzős kajákat rak fel youtube-ra, mások meg megnézik) de az nem azt jelenti, hogy akkor neked jogod van bullyingolni őt az interneten... Hagyjátok már békén ezt a lányt, miért érdekel ennyire, hány kiló és mitől hízott meg? Tele van a gyk ezekkel a kérdésekkel, gondolj már bele, hogy eshet ez másnak, hogy az interneten állandóan téma a súlya.... foglalkozz a saját dolgoddal, vagy fogj egy könyvet, ha ennyire unatkozol, azzal legalább valami hasznosat is teszel.
2020. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Xd nagyon érzékenyek vagytok. aki ismert, annak sajnos ilyen az elete. plane ha meg kajas videokat is rak fel, akkor csak megkerdojelezi az embert, hogy nem betegség miatt hízott el. azert kerdeztem hatha mondott errol vmit. ugyanis sajnos, nen sajnos eleg szembetűnő. es nem csak a külseje változott, hanem a stílusa is, gondolom nem erzi jol magat mar igy mint egy hold.
2020. dec. 14. 00:48
 10/10 anonim válasza:
21%

Mindenki nagyon érzékeny, persze... nem te mész inkább szemben a forgalommal? :)

Még egyszer kérdezem; mitől érzed magad feljogosítva arra, hogy egy vadidegen (függetlenül attól, hogy ismert vagy sem) lányt dagadtozz le az interneten? Akár van alapja, akár nem, ez bizony a bullying enciklopédiai példája, amit csinálsz, úgyhogy fordulj kicsit magadba és gyakorolj egy kis önkritikát, jó?

2020. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!