Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fel a sértődés, amiért...

Mire fel a sértődés, amiért elutasítom őket?

Figyelt kérdés

/Ha esetleg rossz kategória, elnézést./

Ha egy válaszomból kiderül, hogy lány vagyok, azonnal jönnek az ismerkedni vágyó vagy ajánlatot tevő privát üzenetek. Általában írok egy választ, hogy bocs, nem érdekel, barátom van, nem ezért vagyok fent, nem vagyok prostituált, van ám Ismerkedés kategória, stb. Erre 10-ből 9 úgy reagál, hogy mekkora egy prűd, sértődékeny, útszéli lotyó (sokkal csúnyább megfogalmazással) vagyok.


Mire fel a sértődés? Ennyire nehezen viselik el néhányan hogy nincs igényem farokképeket nézegetni és mesélni a szexuális életemről?


A "kedvencem", amikor kijelentik, hogy biztosan jobbak az ágyban, mint a párom, csak adjak egy esélyt, és bebizonyítják. Ekkor jön egyébként a legtöbb fénykép, hogy "Na, ugye hogy nagyobb, mint az övé?"


Tudom, hogy egyszerűbb lenne válasz nélkül tiltani az összeset, de számomra mégis annyira zavaró jelenség.


Komolyan, mi értelme ezeknek:


"Hali! Ha lenne pasid lemernél titokba szopni mást?"


"Szia nyitott lennel light fetisekre?"


"Szoktal masztizni? (...) Orultem hogy korombeli vagy de azt hittem hogy egy erett csajnak irok de ezekszerint eleg prud vagy"


"Szia.Pénzért esetleg vállalnál valamit?

Nem nézek ki jól, ezért szoktam pénzért keresni."


2020. nov. 7. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalt megszállta pár éve néhány elég erőszakosan nyomulós, elkeseredett, lúzer, stb férfi. Ez van. Megszoksz vagy megszöksz. Pár éve elég más érzés volt még itt beszélgetni.
2020. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hagyd figyelmen kívül. Sose válaszolj ilyen színvonalú egyéneknek. Ha nem válaszolsz, előbb utóbb leakadnak rólad. Tiltsd le őket esetleg, bár ha nyíltan ignorálod, mintha nem is létezne, az sokkal jobban bántja az ilyenek egóját.
2020. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ők a névtelen arctalan bátrak. Csak így mernek próbálkozni. Tényleg jobb nem válaszolni nekik, mert akkor mindjárt magyarázatot követelnek, hogy barátod miért igen. és ők miért nem.
2020. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!