Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ritka autót látványosan...

Ritka autót látványosan megbámulni, esetleg lefényképezni bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha az ember valami olyan autót lát valahol, amit szökőévente egyszer, vagy még esetleg egész életében nem látott. Például az egyik utcában feltűnik egy Ferrari vagy Lamborghini. Azért valljuk be ez nem mindennapos látvány a többségnek. Ilyenkor ha az ember célzottan odamegy, látványosan megnézi minden részét, esetleg egy-két fotót készít róla, az illetlen, bunkó dolog, vagy normális, tekintve hogy ritkán lát ilyet?

2020. nov. 10. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem bunkó. Inkább még bóknak is felfoghatja a tulajdonos. Mondjuk én annyira nem merném tapogatni, de megnézni és készíteni egy fotót simán. Szerintem ebben semmi nincs. Ha oda megy valaki és megkérdezi, akkor max megmondod, hogy annyira szép és ritka autó, elnézést csak nem sokszor látok ilyet, szerettem volna lefotózni. Biztos lehetsz benne, hogy semmi ellenvetése nem lesz senkinek.
2020. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha lefotózod a rendszámtáblát üegosztás esetén le kell szerkeszteni, vsgy ki kell tskarni, de nem bunkó dolog.
2020. nov. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Én pl a németeknél ezt többször is megtettem,na és még a nyitott kamu bejárón is be osontom 2-3 lépést egy fotókért. 😁

Igaz én inkább a régebbi retro kocsikat lövök.

Egyszer ki jött egy faszi,kérdi mit csinálok? Valamit gragyogok neki hogy super auto és wunderschönen ami azt jelenteni gyönyörű,szép.

Nem hívta rám a jardot. 😂

2020. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapu
2020. nov. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem bunkóság. Én egyszer egy régi Impalát fotóztam le oldalról és viszonylag messziről. A tulaj még mosolygott is. :)
2020. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk egyszer sulival szemben állt meg egy elég komoly Lamborghini, kb. a fél iskola odament hogy lefotózza :D
2020. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit megnézed, csinálsz egy fotót, még rendben van, de ha te percekig vizslatod meg ezer képet csinálsz, az már gyanús
2020. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem az, mert legalább van, aki értéknek találja (a gazdáján kívül).
2020. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!