Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme jelenleg az...

Van értelme jelenleg az önképzésnek, amikor kb. 0 szabad (szellemi) munkahely van a koronavírus helyzet miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
persze, miért ne lenne.
2020. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

ezen én is gondolkoztam már

konkrétan nincs munkahely, ami van oda is 200 év tapasztalattal rendelkezőket keresnek, ha most valaki kezdőként akar elhelyezkedni esélytelen

szerintem érdemesebb még várni kicsit, kivárni hogy mégis mi lesz a helyzet

hogy legyen egy kis rálátásunk és utána abba az irányba menni, ami megéri

2020. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tanulásnak mindig van értelme. Ha két év múlva lesz majd esélyed egy jó munkahelyre, amihez az kéne, amit most tanulnál, akkor majd vered a fejed a falba, ha nem tanultál.
2020. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelme van, egyrészt plusz tudásod lesz, másrészt kitudja mi lesz pár év múlva, mennyire lesznek szabad helyek. A világ rohamosan gyorsan változik. Azért hogy legyen plusz végzettséged arra jó lesz az, lehet pár év múlva szembejön veled olyan lehetőség amikor összeteszed a két kezedet hogy belevágtál ebbe. A jelen helyzet sem fog örökké tartani.
2020. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem pár hétre/hónapra kell előre tervezni, hanem ÉVEKRE!
2020. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj meg egy új nyelvet amivel egy év múlva kapósabb leszel a munkaerőpiacon.
2020. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezen én is agyalok: még van munkám, de az elmúlt években jártam 2 képzésre, amit nem használok (az egyik használhatatlan). Most a váltás kérdéses, így nézve reménytelennek érzem a jövőt.
2020. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha épp nincs más dolgod akkor ne teljen el feleslegesen ez az idő. Olyanba fektesd amit használni is fogsz.
2020. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Pedig pont a szellemi munkak azok, amiket kevesbe erint a valsag. Pultos, elado, pincer, ezek szinte teljesen ugrottak. Amikor/ha ismet lesznek lezarasok, akkor a gyari/fizikai munkasok megint szivnak egyet. A szellemi munkasok jelentos resze szamara a home office viszont jarhato ut, a tobbseguk ugy is dolgozik most.
2020. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!