Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy az internetes ismerkedés során veszélybe kerültél?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor ismersz ilyen sztorikat? Úgy gondolom, hogy azért az interneten nagyon fura emberek is vannak, esetleg bűnözők.

#veszély #furcsa #ne ismerkedj online
2020. nov. 16. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2020. nov. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Nezegettem a rendorseg nyilvanos korozesi listajat es az egyik delikvens ismeros volt az egyik keprol. :D Tobbet nem talalkoztam vele.


Masik: olyan arckepeket kuldott,ahol nem volt felismerheto. Azaz valahogy eloben nem olyan volt az arca. A Nepszigetre mentunk es elment pisilni egy bokorba. A pisiles utana jutott eszebe,’miutan hivatalokrol beszelgettunk. Kb 5 percet vartam es utana futolepesbe indultam haza es kozben hivtam anyamat es kuldtem a folyamatos helyzetjelzest es mindig mondtam neki,hol vagyok. Az is fura arc volt. Hozza hasonlo is van a korozottek kozt. Aztan gyorsan ki is torolte magat arrol az ismerkedos oldalrol.


Lenyeg: randi elotti nap nezd at a korozottek listajajat (foto is van!!) a rendorseg oldalan! Fogsz emlekezni az illeto arcara. Aztan nem talalkozol vele tobbet. Soha haza ne kisertesd magad es valos adatokat ne arulj el.

2020. nov. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem is ismerek ilyen sztorikat. Vagyis de, van egy, de ez nem tejlesen illik bele a kategóriába. Egészen pontosan egy szétment párról van szó, akik személyesen ismerkedtek meg, de most az egyik fél még x idő után is minden elérhető platformon fel-felbukkan, zaklatja a másik félt (online/offline is). De ez nem az interneten kezdődött, ezért nem illik ide.

Amúgy nem bonyolult az ilyet elkerülni, én is rengeteg fura alakot lekoptattam már játékban pl. Nem bonyolult, csak tiltod/némítod stb. aztán hadd fröcsögjön magában.

Közösségi platformokon meg pedig igen is vegye a fáradtságot a júzer és ne ész nélkül használja, hanem vigyen bele egy kis tudatosságot is és figyeljem oda, tartsa karban azt a fiókot.

2020. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen ismerkedtem.


A legelején féltem fiúként, hogy más, esetleg egy férfi fog megjelenni a találkozókon vagy hogy az a nő jelenik meg akivel beszéltem, de elcsal valahova és kirabolnak stb...


Nem volt erős a féleleim, inkább csak ott motoszkált a fejemben.


Viszont pár emberrel való találkozás után rájöttem, hogy hülyeség volt emiatt aggódnom még picit is és hogy a kamu profilokat meg rettenetesen egyszerű leszűrni.


A zűrös nőkkel meg amúgy sem találkozok, akikből kitelne a fentiekben leírtak, mert egyszerűen nem tetszenek.


Lényegében vagy velem egyidős egyetemista lányokkal találkoztam, akiknek az online profiljaik alapján (facebook, insta és a tinder) maximálisan normálisnak tüntek és a végén azok is voltak.


Így pár találkozás után már nem is gondoltam a fenti dolgokra, sőt elég hülyén éreztem magamat, hogy egyátalán voltak ilyen félelmeim.

2020. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én badonn néztem be egyszer de nagyon.


Volt egy jóképű pasi akivel passzoltunk, átmentünk fbra stb beszélgettünk, a haverjával is stb. Küldte a képet küldtem én is.. de!!! Kiderült, hogy a saját profilja és a haverjáé is kamu profil, lopták a képet. Ez odáig fajult h én elhittem mindent, mamája meghalt ,autóbalesete volt stb... Mondom ki talál ki ilyet? Az autóbalesetes sztorinál döbbentem rá, hogy kamu... Nem volt hó de egy havas képet összetört autóval küldött el.. hazudta h rákos megfog halni , a haverja fog rám vigyázni " kikezdett velem a haverja"

Sose találkoztunk mert " közbe jöttek neki mindig ilyen hihetelen dolgok"

Elkezdtem nyomozni" égő házból kislányt mentett ki kórházban van" - rákerestem nem találtam

Autóbaleset- nem találtam


Elköltöltöztem s akkor megtaláltam az eredeti csávót, természetesen más névvel.

2020. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hazudozott az illető.
2020. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kttimi válasza:
100%
Nem.kerültem.szerencsére
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfiként írom, hogy volt olyan hölgy, aki elfelejtett szólni kapcsolatáról, vagy épp, hogy van gyereke, amivel nem lenne baj, de illik előre szólni, nem? :)
2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Illene igen... Sokan elfelejtik 🤮🤮🤮
2020. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer beszélgettem egy rocker fiúval, szimpatikus volt, képet is küldtem neki. Majd ahogy egyre többet beszélgettem vele, kiderült, hogy sátánista, és nagyon elmebeteg módon gondolkodik a világról. Utána letiltottam mindenhonnan, és azóta is örülök, hogy nem találkoztam vele.
2021. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!