Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami jelentőssége, ha...

Van valami jelentőssége, ha egész kis gyerekkoromra vissza emlékszem?

Figyelt kérdés
22/F vagyok, s szinte minden fontosabb eseményre visszaemlékszem. Dátumok, első óvodai, iskolai nap, 2 éves kori kórházi esemény, a lakás, ahol 3 éves koromig éltem, anno sokat is költöztünk. Nem tulajdonítok neki nagy jelentősséget, csak anyu ezen nagyon csodálkozik, s szerinte hihetetlen, hogy mennyi mindenre visszaemlékszem azokból az időkből.
2020. nov. 16. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én is emlékszek mindenre, pedig kétszer annyi idős vagyok, mint te.
2020. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nincs. Én is emlékszem, ráadásul az előző életeimre is emlékszem.

Ez a mai fiataloknál természetes, mindennapos.

2020. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még arra is emlékszem, hogy mi volt a rendszáma az utolsó sárga Ikarusoknak Volánnál meg a taxikra is amikbe ültem. Meg 4 éves voltam amikor a tesóm született még mindig emlékszem milyen sokkba volt, hogy a világra jött. Én is 22 éves vagyok.
2020. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is sok dologra emlékszem. Annyiból idegesítő, hogy nem jól érzékelem mindig az idő múlását, van, ami közelebbinek tűnik, van ami távolibbnak. 39/n
2020. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Én már idősebb vagyok, és arra a csodálatos pillanatra is tisztán emlékszem, amikor Orbán Viktort megválasztották először miniszterelnöknek. Ezt a pillanatot sosem felejtem el.
2020. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Én 31 vagyok, és sokszor arra sem emlékszem, mi volt tegnap.
2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1998-ra gondolsz, 5-ös? Vagy 2010-re?
2020. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
1998-ra természetesen, és az volt életem legszebb napja, viszont a 2010-es beiktatásra is kristálytisztán emlékszem.
2020. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!