Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Inkabb pozitiv vagy negativ,...

Inkabb pozitiv vagy negativ, ha valaki “kulonleges arcu”?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehet pozitív értelemben is mondani, és negatív értelemben is.

Van hogy az embernek annyira tetszik valaki hogy különlegesen szépnek találja, és van hogy rondának találja, de vagy nem akarja megbántani, vagy annak ellenére hogy rondának találja, mégis lát rajta egy részletet ami miatt különleges, ami kilóg a sorból, ami nem sorolható az arc többi, számára nem tetsző részéhez.

2020. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mit takar, de nekem rengetegen mondtak mar, hogy "olyan kulfoldi fejed van". Pozitiv ertelemben szoktak mondani, boknak szantak eddig mindig. Elonye lenyegeben az, hogy figyelemfelkelto az arcom, sokaknak tetszik, hatranya pedig az, hogy akkor is bamulnak, ha legszivesebben elbujnek a vilag elol :D Mas elonyt/hatranyt nem tapasztaltam, kiemelkedo dekorativ megjelenest kovetelo munkakorokben biztosan elonyt elveznek az ilyen emberek (modellkedes, hostesskedes, divatipar, szinmuveszet).
2020. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Inkabb negativ
2020. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képet!
2020. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egész testalkattól, külsőtől is függ a dolog.
2020. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!