Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adnátok új esélyt a párotoknak?

Adnátok új esélyt a párotoknak?

Figyelt kérdés
A barátnőm(mostmar ex) megcsalt szombaton. Egy csok volt, illetve olelgetes. A baratnom nagyon megbanta napok ota konyorog hogy bocsassak meg neki. Elmondta miert volt. Az oka az volt hogy mindig veszekedest csinaltam, sose volt nekem eleg jo, az onbizalma 0 lett mellettem. Sajnos tenyleg nagyon rosszul bantam vele fel tudom ismerni a hibaim. De az teny hogy emiatt nem kellett volna megcsalnia es ezt o is tudja es beismeri. Nagyon faj most mindkettonknek, nem tudjuk mi legyen. Hiaba most megcsalt, nem mondanam egy hutlen embernek, oka volt a dolognak, tenyleg eddig barki volt lemondott rola ha kertem ( pl ha lattam h bejon neki) Egyebkent akivel megcsalt annak elmondta h ebbol nem lesz tobb es nagyon megbanta. Szerintetek mi tevo legyek? Szerelem meg megvan mindket reszrol, csak most nagyon faj es nem tudom mi legyen. Ti mit tennetek a helyembe? 1 eves kapcsolat volt es en 22 o 20 eves.

2020. nov. 17. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Inkabb en nem bocsajtanek meg neked az o helyeben.

De nyugi, majd negykezlab visszajon.

2020. nov. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék új esélyt. Ha minden önbizalom vesztés után belemászik valaki a szájába, akkor nem szeret. Persze mindent meg lehet magyarázni utólag, és mindig a másik a hibás. Ha vki félrelép, akkor ő a hibás, mert nem ez a megoldás, hanem megbeszélni a dolgokat. Vagy ha ő megbánt vmivel, akkor te is gyorsan cumiztass meg egy random lányt?
2020. nov. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyanok szoktak eselyt adni akiknek ugy sem jutna masik nö
2020. nov. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze összejön a másik sráccal téged meg kidob a francba.
2020. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mi a kifogás.
2020. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!