Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemüveg párásodása ellen...

Szemüveg párásodása ellen ötletek?

Figyelt kérdés
Hiába van orrmerevítő (vagy minek hívják) a maszkon, és hiába húzom fel egészen a szememig és úgy rá a szemüveget. Sajnos nagyon párásodik, és szintén sajnos szemüveg nélkül nagyon rosszul látok, tehát levenni nem nagyon tudom, kontakt lencsém nincs. Akik szintén szemüvegesek, ők hogyan oldják ezt meg? A maszkkal nincs más bajom, ha valaki tud valami jó ötletet kérem ossza meg velem. :)

2020. nov. 17. 15:10
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Nem sima sebészi/házilag varrt maszkot hordj.

FFP2/FFP3 annyira az arcodra simul.

2020. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez esetleg? ☺️


[link]

2020. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kipróbálom ezt.
2020. nov. 17. 15:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint #1-es amit írt, azt kipróbálom. #2 hát én ezt már próbáltam de nem jó. De köszi a választ. :)
2020. nov. 17. 15:18
 5/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Jah, meg néha látok trükköket fürdőszobai-tükör párásodás ellen, hátha szemüveggel is meglehet csinálni.

De amúgy az FFP2-3 király tényleg, anno mikor szemüveges voltam, nekem bevált.

Most a szomszédoknak hordom haza és osztogatom.

2020. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orrnál lévő merevítőre egy sebtapasz. Elvileg beválik.
2020. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam minden maszknál, hogy csak az első 1-2 percben lesz párás a szemüveg, utána már nem.

De ajánlanám ezt:

[link]

2020. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem sajnos végig párás marad. Megpróbálom ezt a páramentesítőt is.
2020. nov. 17. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Pedig nekem működik, csak annyira kell ezt a verziót (amit linkeltem korábban) feltolni a maszkot, hogy a keret picit lefogja a szájmaszkot az orrodnak az ívénél. 😊
2020. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm ffp2 maszkot hord, neki nem párásodik be tőle. Nekem a sima orvosi maszktól sem párásodik be

20/l

2020. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!