Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki már leszokott pl. Az...

Aki már leszokott pl. Az energia italról, vagy a cigiből, az mit vett az amúgy rászánt pénzből?

Figyelt kérdés
Épp készülnék leszokni a fent említettekről, de akkor meg nem tudok mit kezdeni azzal a pénzzel.
2020. nov. 17. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb, ha minden alkalommal, amikor abban a helyzetben vagy, amikor venni szoktál ilyesmit, azt az összeget beteszed egy perselybe vagy akármi másba, akkor "nincs ott", hogy idegesítsen, egy idö múlva (pl egy év) meg van egy csomó pénzed, amiböl tudsz magadnak venni valamit, amire vágysz.
2020. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy energiaital átlagban 500 Ft, egy doboz cigi 1000 Ft - ha csak naponta egy energiaitalt meg fél doboz cigit vettél eddig, az is egy hónapban 30 ezer Ft - ha ezt mindig félreteszed, egy év alatt 360 ezer Ft-od lesz, amiböl vehetsz egy komoly gépet meg minden hozzávaló egyebet, elmehetsz egy nagyobb nyaralásra, stb.


A pénzt nem kell azonnal elkölteni, össze is lehet gyüjteni és akkor sokkal több haszna van

2020. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve szoktam le a dohányzásról.

A megmaradt zsetonból könyveket és táplálékkiegészítőt szoktam venni.

2020. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én márkás ruhákat+ sportra költöm.

Meg nyaralásra megy. 1 doboz cigi + 1 Red Bull volt régen a napi adagom

Már egyikkel sem élek.

Ez évi 550e ft, most is ott áll idén egy 2 hetes Portugália lett volna belőle, de a korona odavert neki, de majd jövőre.

2020. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen bele akartam írni h ha meg el teszem és ha kajára kell akkor meg ott van h nincs nálam pénz.

Amúgy meg 17 vagyok szóval nincs vmi sok pénzem.

2020. nov. 17. 18:35
 16/18 A kérdező kommentje:

Amúgy meg van olyanom h a papír pénz elteszem vhova és nincs nálam, csak az aprók. Na most az nem sok, épp csak 500 abból tudok venni kaját és hell-t.

Papírpénz mivel nincs mindig nálam abból már nem veszek cigit. Van mire spórolni. De most dolgozni fogok és lesz pénzem. Na azt úgy nehéz lessz megálni h ne költsem el, mert egyetemre kell gyűjtsek. De arra is tudom h később is rá ér,így meg van a kényszerem h elköltsem.

2020. nov. 17. 18:41
 17/18 Metionin ***** válasza:
33%
Nekem anyám szerezte ingyen az energiaitalt, szóval semmit. Apám viszont motort a cigi árából, haverom meg gitárt.
2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Kaját,jól meg is híztam,így inkább visszaszoktam.
2020. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!