Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem beleőrülök, hogy...

Úgy érzem beleőrülök, hogy ennyire kisiklott az életem, lehet még jobb? Vagy már ideje feladni?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 éve egy elég egyoldalú kapcsolatban élek...a párom ezalatt egy hónapot dolgozott összesen, én dolgoztam, szálltam be a közösbe, mert a családjával élünk. Soha nem tudtam félretenni, bármennyit dolgoztam, semmim sincs, minden ruhám kopott, és szakadt. Anyukám néha, amikor tud, küld 10-20 ezer forintokat (nyugdíjas). Két hete nincsen munkám, nagyon rossz hely volt, felmondtam, és azóta a járvány miatt be is zárt. Semmilyen bevételem nincs, és a család többi tagjának sem. Ma eldöntöttem, hogy elmegyek innen, anyósjelölttől megkaptam, hogy nem megoldás, de neki legalább könnyebb lesz. Tehát itt nem vagyok szívesen látva, mert nem hozom most a 130-150 ezreket. Anyámhoz sem mehetek, és a barátnőimhez sem. Körülöttem mindenkinek van mindene, a kapcsolatuk fejlődik, házasodnak, gyermeket vállalnak, én meg egy 4x4-es szobában bámulom a falat, vagy azt, ahogy a párom gépezik. Sokszor gondolkodom azon, hogy el kellene vágni mindent, és egy bizonyos úton kilépni az egészből. Soha nem kellek senkinek. Nincsen normális családom, még csak álmodozni sem merek róla. Nem áll mellettem senki.
2020. nov. 17. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Anyádhoz miért nem mehetsz?

Ha gumimatracon alszol, akkor is otthon vagy. Én nem hagynám cserbe a gyerekemet. Főleg ilyen válságos időkben.

2020. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A költözést is csak kölcsönkéregetésből tudnám megoldani, kisvárosban lakom, és a járvány miatt szó szerint minden bezárt. Amik nyitva maradtak, ott próbálkoztam, de nem vesznek fel új embert, félnek, hogy be kell zárni. Nem tudom, mit tegyek. Soha nem vagyok elég jó, bármit viszek is véghez.
2020. nov. 17. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező neked kellett az ilyen léhűtő férfi, te választottad szóval marhára nem értem a problémát.
2020. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyukámat féltem nagyon, mert csak ő van nekem. Nem akarom, hogy elkapjon valamit. Meg hely sincs nála, egy egyszobás lakásban él, fürdőszobája sincs. Őt sem tudtam támogatni, mert kígyókat melengettem a keblemen, és nem akartam, hogy ez a banda éhezzen. Nemhogy anyámra költöttem volna...
2020. nov. 17. 20:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Eleinte nem tudtam, hogy ilyen. Mindig mondogatta, hogy keres munkát, de bármilyen lehetőség adódik, van valamilyen kifogása ellene, és nem megy. Azt is elnézte, hogy 18-20 órákat dolgoztam. A pénz jó volt, amit kerestem.
2020. nov. 17. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:

hany eves vagy? szornyu ezt hallani. kulfoldi munkalehetoseg esetleg? ismeros kulfoldon barhol? gyor audi kornyeken meg szallast is adnak ha odamesz dolgozni.

Remelem valahogy talpra tudsz allni.

2020. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát én nem sajnállak, csak azt kapod, amit megérdemelsz. Ismételten te választottad ezt az egészet.
2020. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Külföldön nincsen sajnos ismerősöm. Mentem volna, ha lehetett volna. Ez így nem élet, már nem bírom. Mielőtt idejöttem, volt egy lakás (albérlet), meg normális munka is. Mindent feladtam, hogy idejöjjek, és nem kellett volna. Elvesztegettem 3 évet az életemből, és nem vagyok már tizenéves.
2020. nov. 17. 20:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a szerelmemet választottam. Továbbra is fenntartom, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen. Később meg nem foglalkoztam ezzel, mert megtehettem, hogy pénzeltem őt is, meg az egész családját. Most nem tudok százezrekért bevásárolni, így mennem kell. Kihasználós banda.
2020. nov. 17. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem volt elég pár hónap hogy rájöjj, milyen? Vagy amikor megtudtad hogy az egész családja putris ingyenélő?

Ennyire lassú a felfogásod hogy 3 év és egy világjárvány kellett hogy rájöjj?

Valóban sokkal jobb lett volna ha a nyugdíjas, rossz körülmények között élő édesanyádra költöd a pénzt, ahelyett hogy még le is húztad 10-20ezrekkel hogy ezeknek a putrisoknak add.

Most enned kell amit főztél.

2020. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!