Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem beleőrülök, hogy...

Úgy érzem beleőrülök, hogy ennyire kisiklott az életem, lehet még jobb? Vagy már ideje feladni?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 éve egy elég egyoldalú kapcsolatban élek...a párom ezalatt egy hónapot dolgozott összesen, én dolgoztam, szálltam be a közösbe, mert a családjával élünk. Soha nem tudtam félretenni, bármennyit dolgoztam, semmim sincs, minden ruhám kopott, és szakadt. Anyukám néha, amikor tud, küld 10-20 ezer forintokat (nyugdíjas). Két hete nincsen munkám, nagyon rossz hely volt, felmondtam, és azóta a járvány miatt be is zárt. Semmilyen bevételem nincs, és a család többi tagjának sem. Ma eldöntöttem, hogy elmegyek innen, anyósjelölttől megkaptam, hogy nem megoldás, de neki legalább könnyebb lesz. Tehát itt nem vagyok szívesen látva, mert nem hozom most a 130-150 ezreket. Anyámhoz sem mehetek, és a barátnőimhez sem. Körülöttem mindenkinek van mindene, a kapcsolatuk fejlődik, házasodnak, gyermeket vállalnak, én meg egy 4x4-es szobában bámulom a falat, vagy azt, ahogy a párom gépezik. Sokszor gondolkodom azon, hogy el kellene vágni mindent, és egy bizonyos úton kilépni az egészből. Soha nem kellek senkinek. Nincsen normális családom, még csak álmodozni sem merek róla. Nem áll mellettem senki.
2020. nov. 17. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te voltal a hulye hogy igy kihasznaltak.

Viszont en a helyedben MOST maradnek, hiszen se munkad se hova menned. Jon a tél. Majd ha talaltal melot, elkoltozol.

2020. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már múltkor is feltetted ugyan ezt a kérdést, akkor is el lett mondva, menekülj abból a kapcsolatból vegyél ki egy szobát, és élj normális életet olyan emberek nélkül akik élősködnek rajtad.


Ha pedig a valahova tartozás illúziója megéri neked ezt hogy piócaként élősködjenek rajtad akkor maradj ott ahol vagy és ne panaszkodj.


Úgy érzem de igazán nem a megoldást keresed a szituációra csak panaszkodni jársz ide.

2020. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, még soha nem tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de köszi.

11/12, nem akarok maradni. Annyira nem látnak szívesen, hogy akkor inkább az utca. Amúgy sem bírnám ki.

2020. nov. 17. 22:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Most maradj erre az egy-ket honapra, amig a jarvany a csucson van. Azzal a harom evvel ne hergeld magad. Nagyon szar a helyzeted, de a harom ev egyreszt nem sok, masreszt szerelmes is voltal, az elejen atelhetted ezt az erzest. Ez is egy lecke volt, tapasztalat.

Persze elore nezni kell, de visszafele ertelmetlen.

Most jegeld a ketsegbeesesed erre a korlatozasos idore. Nekik ne mondj semmit, de tudjad, hogy ev elejen ott fogod oket hagyni es ujra dolgozol, magadra.

2020. nov. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a kérdező, aki feltesz egy kérdést, azzal a szándékkal hogy segítséget kérjen, de semmi jó tanácsot nem fogad el, csak kesereg, meg a kifogásokat keresi.
2020. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!