Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek felvegyem vele a...

Szerintetek felvegyem vele a kapcsolatot? A sors akarta így?

Figyelt kérdés

Utaztam ma a 4-es metrón, felszállt egy 20 körüli csajszi, láttam hogy nincs túl jól, bár ugye az arcát nem láttam teljesen de az feltűnt hogy el van sápadva kicsit.


Egy helyen szálltunk le, ő volt előrébb, majd a mozgólépcsőn felérve láttam hogy bizonytalanul megy kissé, gondoltam úriember leszek és odamegyek hozzá, megkérdezem mi a gond.


Odaléptem hozzá, köszöntem neki és mondtam hogy úgy tűnik nem vagy a legjobban, ne segítsek-e. És legnagyobb meglepetésemre nem hajtott el a fenébe, mondta hogy jól látom, nem érzi magát a legjobban, szédül, fáj a feje és a hasa is.


Volt nálam egy bontatlan víz, odaadtam neki hogy hidratáljon, elfogadta. Azt mondta hogy dolgozni indult de már otthon se érezte jól magát. Kérdeztem merre lakik, hazakísérjem-e, erre azt válaszolta hogy messze, ugyhogy ne fáradjak. Felajánlottam viszont hogy én 5 percre lakom innen, szóval ha nagyon nem érzi jól magát feljöhet nyugodtan, tudok neki adni gyógyszert a fejére, hasára, vagy amit szeretne.


És miután kicsit hezitált, mondta hogy rendben, ha nem tart fel élne a lehetőséggel. Felmentünk a lakásomba, mondtam bármire szüksége van szóljon, leültettem kicsit, beszélgettünk, rendbe tette magát és miután jobban volt elment, de előtte megköszönte a segítségem és megadta a telefonszámát. Más elérhetőség csak a keresztnevét árulta el.


Nagyon szép, csinos lány volt, jó alakja volt, nekem nagyon tetszett. Fontolgatom, hogy lehet föl kéne hívnom a napokban telefonon, mert bár randit leszervezni igen nehéz mostanában, de én szívesen folytatnám vele, ha ad rá lehetőséget.



2020. nov. 17. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: miért nem a mentőt hívtátok? Lehet hogy átmenetileg jobban lett, majd miután elment tőled két sarokra összeesett vagy összehányta magát stb. Így ne menjen dolgozni, viszont az se járja hogy vadidegenekhez felmászkáljunk. Ha valaki rosszul van, mentőt kell rá hívni, addig ott maradni vele, majd mikor megérkeznek továbbállni. Lehetett bármi baja.
2020. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy menstrualo lany az uj ponyvaregenyedben.
2020. nov. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!