Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha az...

Szerintetek normális ha az egyetlen életcélom a meccsnézés? 25F

Figyelt kérdés
Semmi más nem érdekel. Minden hétvégét meccsnézéssel töltök évek óta, nem járok sehova sem, iskola végzése óta nincsenek barátaim sem, szerintem jelenleg kb 1 éve nem beszéltem a családtagjaimon kívül senkivel. Többnyire focimeccseket nézek (legalább 15-20 bajnokságot követek + nemzetközi tornák), de szoktam még NBA és tenisz meccseket is nézni. Ha épp nincs semmi meccs, akkor meg videókat nézek vagy ebben a témában olvasok. Engem annyira nem zavar ez, sosem voltam nagy társasági ember (egyetem alatt buliztam kb 3-4 évig annyi elég is volt), nem is volt sosem olyan hobbim ami azt igényelte volna hogy kimozduljak itthonról. A nőknek sosem tetszettem, elég csúnya vagyok, szóval ezzel a témával sem nagyon foglalkozok jó pár éve. Ti mit gondoltok erről, mennyire tartjátok abnormálisnak ezt az "életmódot"?
2020. nov. 17. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
nem
2020. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ámen💫⚽️💫
2020. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2020. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mi mást tudnék csinálni? Még szerencse hogy szeretek meccseket nézni mert amúgy kb. a falat bámulhatnám itthon.
2020. nov. 17. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élhető ez az élet. Minden embernek van valami "torzulása", - amiben nem képes vagy nem akar egészséges arányokat tartani. Még mindig jobb, hogy így élsz, mint ha balhéznál. Amíg ebből senkinek nem származik érdemi hátránya és örömödet nem igen leled másban, akkor tartsd ezt az életformát! Ha szerencséd van "kinövöd", azaz ráunsz - úgy, hogy menet közben találsz valamilyen körülménynek köszönhetően valami más hobbit (is). Tény, hogy ez azért nem egy átlagos és kreatív életforma, de ha nem ártasz vele senkinek, akkor nem illethet senki bántó kritikával. A jól informáltságodat kamatoztathatnád sportfogadáson való részvétellel! Nem kell vagyonokat ölni bele, - mert az mentális betegséggé fajulhat, - de pont a speciálisan jól informáltságodnak köszönhetően kamatozhat jól egy visszafogott stílusú, rendszeres részvétel.
2020. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg engedélyeztetni kellene a házasságot foci és ember illetve meccs nézés és ember között !!!!!!
2020. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp fura dolog, amiket leírtál. Azonban a 6-osnak igaza van. Ha ennyire sok meccset nézel és még azokon kívül is foglalkozol a sporttal (cikkek olvasása, videók nézése), akkor simán elemezgethetnél esélyeket és szépen lassan fogadgathatnál meccsekre.


Vagy a másik, hogy esetleg szakértőnek elmehetnél, esetleg sportújságírónak. Amit elkezdhetsz otthon egy internetes bloggal is esetleg. Kipécézhetsz egy játékost, vagy egy csapatot vagy egy bajnokságot esetleg egy egész országot. Választasz egyet az előbb felsoroltak közül, pl a topbajnokságok közül ha te a bundesligát szereted a legjobban, akkor elkezdhetsz rájuk specializálódni. Minél több érdekes dolgot, információt, hírt, pletykát, tényeket stb. összeszedni akár külföldi oldalakról vagy interjúkból. Vagy az általad látott meccsekről jó elemzéseket írni. Meccsek előtt beharangozókat, várakozásokat, esélylatolgatásokat stb.


Rengeteg lehetőség van ebben. Csak meg kell találni a hozzád legközelebb álló dolgokat.


Sok sikert!

2020. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok, esetleg ha taktikus szemmel is szoktál meccset nézni, és nyitott vagy ilyesmire, akkor esetleg egy edzői karrierben is gondolkodhatnál. Elkezded ilyen amatőr bajnokságokban alap MLSZ licenszekkel és ha tetszik folytatod a pályát.
2020. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem értem hogy lehet ennyi focit élvezni. Én nem zárkózom el a labdarúgástól, de nekem már az EB VB is bőven elég 4 évente.
2020. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!