Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz megint...

Szerintetek mikor lesz megint olyan az élet mint a vírus előtt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 22:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%

Max fel ev, aztan szarni fog bele mindenki, nehogy azt hidd, hogy a fiatalok igy akarjak leelni az eletuket maszkban, szorakozasi lehetosegek nelkul, stb. Eddig is haltak meg betegsegekben emberek, nehogy mar emiatt lealljon az elet.

Meg egy kicsit turi mindenki a korlatozasokat, hatha maguktol veget vetnek nekik, aztan ha nem, az emberek fognak veget vetni a dolgoknak.

2020. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
77%
#11: ideje lenne már. Lassan már mindenki csak túlélni akar, és elfelejti azt, hogy miért ember... Hogy éljen.
2020. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
44%
Ott van pl. GepEpito. Remélem, nincs párja, sem gyerekei, mert ha ezt kapják tőle (mind agresszivitásban, mind butaságban), akkor rémes jövő vár ránk.
2020. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
56%

"FIGYELMEZTETÉS NÉLKÜL lelőhetik a katonák"


Ilyen még Oroszországban sincs...

2020. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
22%
Bár én sem különbözök, mert az ilyen GepEpito-k miatt - ha lenne lehetőségem - bizony megnyomnám azt a piros gombot, ami kiereszt egy pár atomot. Aztán élje túl az erősebb, hátha valami szebbet épít.
2020. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 GepEpito ***** válasza:
18%
Sic Semper Tyrannis , utolsó válaszodat nem értettem teljesen. De az előzőt, a gyerek meg feleség azt félig lejött. Nekem nincs feleségem, se gyerekem. Akkor lesz gyerekem ha legalább 150 millióm lesz. Feleség? Ugyan már pajtás. Ugyan az utóbbi 5 hónapba semmilyen nővel sem voltam, de ez a vírus véget van. Azt ha már mulandó lesz ez az egész, akkor jöhetnek a szobák :)) Ott nincs finnyáskodás. Ott az van amit az ember akar. És csak egy húszas.
2020. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 GepEpito ***** válasza:
16%
héj, agresszivitásban? Agresszív vagyok vagyok józanul látok? Nem mindegy barátom.
2020. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
71%
Faszan leszavaztak az 1-est,aki elmondta, amit nemcsak a Pfizer oltas feltalaloja, de mar regebb ota erre hivatott tudosok mondanak.
2020. nov. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanolyan már nem lesz sosem. Félő, hogy ismét előjön ehhez hasonló problémakörök már a jövőben, illetve a maszk használata folyamatos lesz eután.
2020. nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
73%
Egy biztos, egy idő után jönnek majd az utcai zavargások, amik aztán egyre többször fognak előfordulni. Nem lehet a végtelenségig tűrni a kényszeres bezártságot. Az már messze nem demokrácia.
2020. nov. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!