Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik foglalkozás művelőit...

Melyik foglalkozás művelőit tisztelitek leginkább, és melyekét legkevésbé?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Orvos.

Nincs olyan, mait lenéznék.

A munkát, a munkát becsülettel végzőt tisztelem, bármit is

dolgozzon, mindenre szükség van.

2020. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

orvos, ápoló tényleg magas. ha nem lép le és itt marad.

de ide tenném az összes olyan dolgot is, akik valamit jó minőségben megcsinálnak, ami másokat jobb helyzetbe hoz. pl építőiparban szerintem nagy dolog, aki jó minőségben adja át munkát. mert tök sokat ad, ha működnek jól ezek a dolgok és nagy problémát jelent, ha nem. de itt nagyon sok munkát fel lehetne sorolni.


amúgy én az ilyen mások helyzetét kihasználó, és abból profitáló dolgokat tartom nem tiszteletre méltónak. vagy mondjuk dolgozni a kormány médiában, tudva, hogy manipuláció az egész. vagy valami olyan jogásznak lenni, aki leszed pénzt csak, mert elfoglalt egy poziciót. ráadásul ez így öröklődik sacc a családokban. közpénz csillióért élspotolót sem.


szóval azokat a dolgokat tartom nagyra, ami strukturálisan sokat adnak, amik erősítenek másokat. és azokat akik így magukhoz átcsoportosítanak azokat kevésre.


meg ez nem foglalkozás, de a nagy dolog az, amikor valaki többet tesz meg, mint ami elvárható. ezek a dolgok viszik előre a dolgokat, ezekből lesznek hosszú távon nagyszerű, szép valamik. amikor ha valamit megtesz már senki nem szólna egy rossz szót sem, mert az már OK, de ettől függetlenül beleteszi azt a többet. még rendbeteszi a részleteket, kitartóan.

2020. nov. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nincs olyan munka, amit jogosan ellehetne ítélni, azokon kívül, amik mások kihasználására alapszanak, mint ahogy fentebb is írta egy válaszoló.

A munkával elvileg az ember jót tesz önmagának és a társadalomnak.

Ha ebből csak az önmagunk segítés van meg, csak az motivál (értsd jól, nem érdekli más, és képes ezért áttaposni mindenkin), akkor azt én nem nevezném munkának csak öncélú, mesterkedő életvitelnek.

2020. nov. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden ember egyenlő ilyen tekintetben, nem fogok leborulni egy-egy foglalkozást űző "nagysága" előtt.
2020. nov. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A tisztelet csak annak jár, aki megérdemli!
2020. nov. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fpglalkozàsokat tisztelek.hanem mögötte az embert mint munkaeröt.

Vagy azt làtom hogy becsülettel sikerrel csinalja, vagy azt, hogy csal lop hazudik,szemét az emberekkel. Legyen az akár cégvezetö vagy orvos vagy egy kukàs.

Nem a külcsin a lényeg.

2020. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tűzoltók, egészségügyi dolgozók.


Politikus, bankár, reklám szakmában dolgozó szélhámosok.

2020. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Legjobban: fizikusok-mérnökök

Legkevésbé: lomisok

2020. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bárkit aki dolgozni. Minden munkahely azért van, mert igényt elégít ki, szolgáltatást nyújt. Ebből kiindulva a dolgozók tisztelete egyaránt jár végzettség nélkül. Csak mindenkire máshol van szükség. Egy mérnökre a tervezőasztal mellett, egy orvosra a kórházban, egy gyári munkásra, hogy az építőmunkások tudjanak mivel dolgozni, vagy az orvos el tudjon menni a-ból b-be, egy közmunkásra meg hogy tiszták és rendezettek legyenek a közterek stb.
2020. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

legjobban prostik

Legkevésbé rendőr

2020. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!