Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam a...

Hogyan tegyem túl magam a kudarcot?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha egy számotokra nagyon fontos személy előtt vallanátok kudarcot és úgy éreznétek, hogy elvesztitek a megbecsülését?

2020. nov. 18. 04:16
 1/8 GepEpito ***** válasza:
62%
rögtön megennék egy hamburgert azt élném tovább az életem. Tedd Te is ezt. A meki mindjárt nyit.
2020. nov. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel előfordul, hogy hibázik. Ha valakinek valóban fontos vagy, egyetlen ilyet eset miatt nem fog elfordulni tőled, vagy csalódni benned.

Nem írtad, hogy mi a kudarc, de ha olyasmi, akkor én megpróbálnám újra, hátha legközelebb sikerül.

2020. nov. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem írnék konkrétumot, ha nem gond, de körülírom.

A kudarcot arra értem, hogy az illető hitt bennem valamivel kapcsolatban, bízott bennem és támogatott, mert hitte, hogy képes vagyok elérni azt, amiről én is azt hittem, hogy képes vagyok rá.

Nem sikerült.

2020. nov. 18. 05:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez van,nehéz de tovább kell lépni.


Hátha segít,kitartás.


[link]

2020. nov. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Pont ezen agyaltam.

En legszivesebben bocsànatot kérnék az exemtöl hogy csalodott bennem és nem tudtam azt a nőt hozni, amit rám illuzionàlt.


De annyi volt eszemben hogy elmondtam neki(amikor még el tudtam), akármilyen szemét és aljas is velem, es akármennyire csinàlt rosszul barmit az életben, en amugy tudom, hogy valojàban ő ki, ès hogy nem ez.


Igazàbol azert is fordult ki magábol, mert csalodott bennem,a es azert csuszik félre az élete is mert nem talàlja önmagàt, amugy meg filmbe illett előtte minden vele es irto sok esze van és rafinàlt, szoval nem lenne hülye az élethez sem.


Es valojàban nagyon sajnàlom hogy én nem tudtam társa lenni, azaz "felnőni"hozzá.(ez utobbit nem mondtam)


Már nem hisz bennem. Én sem magamban amugy.

2020. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*mármint ugy mondtam neki hogy en amugy tudom hogy ö valojàban ki és hogy valojàban jó ember(nem aljas szemét és bünözö, hanem legbelül ö egészen màs)
2020. nov. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*ugy érzem ennél többet, hogy ezt elmondhattam neki miközben kiabàlt velem (mert csalodott bennem es minden fájdalmát rám orditotta),nem is tudtan volna tenni

En nagyon akartam neki bizonyitani de meghaladja a képességeim :(èn beleadtam apait anyait és nekem sajnos nem megy. Más nö lehet tudja hozni azt a szintet. Én feladtam

2020. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Ha tudod a választ, megírhatod... Az idő enyhíti, a halál mad biztosan megszünteti az érzést.
2020. nov. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!