Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a gettósokat...

Hogyan kezelitek a gettósokat az utcán?

Figyelt kérdés

Ha odamegy hozzád egy szutyok , hogy "hé tesó agymá pénzt" vagy mondjuk volt olyan, hogy kést vett elő?

Féltél vagy gondoltad, hogy megérdemled amit kapni fogsz mert olyan kirekesztően/rasszistán vártad a buszt? ( nem tudom hogyan kell kirekesztően/rasszistán várni, de valami oka van, hogy valakit megtalál(nak).


Mit kell ilyenkor tenni? Rendőrök ilyenkor nincsenek, más nem fog segíteni, nem mindegy, hogy milyen gázspray-t használsz mert lehet szabálysértés a használata, szóval nagyjából elkerülhetetlen a bökés, igaz?



2020. nov. 18. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Soha életemben nem jöttek oda hozzám tisztelettlenül, mondjuk elég szép szál legény vagyok... én általában adni szoktam annak aki kér.
2020. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%
én nem értek túlzottan a joghoz, de hagy fegyver van nála és az életedet veszélyezteti szerintem kb. bármit megtehetsz
2020. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
előző vagyok, bár nem vagyok a gázspray híve, de menj be egy önvédelmi boltba és kérd a legerősebbet amit ajánlanak vagy ha rendszeresen ér ilyen jellegű támadás vegyél egy gázpisztolyt, kicsit ami bárhol elfér, úgy tudom pár ezerért adnak hozzá viselési engedélyt, de nézz utána. Azért mert odajön hozzád rgy c kategóriás, piás, drogos vagy akármilyen normálatlan ember(i hulladék) nehogy már te legyél a hibás, velem ilyen még nem fordult elő nem tudom hol élsz, merre mikor jársz, általában finoman elutasítod, hogy nincs nálad pénz, utána meg hagyd figyelmen kívül este amikor egyedül vagy ara figyelj, hogy ne tudjon/tudjanak sarokba szorítani, ezek elől könnyű elfutni és általában ez a legjobb megoldás, ha nem akarsz meghalni/kórházban kikötni illetve bíróságra járkálni, de az ilyenek általában hátrahagynak.
2020. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Dagadt vagyok, nem tudok futni.


Hol? Természetesen Miskolc. Miért adjak nekik pénzt, egyébként?

2020. nov. 18. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Gázspray,stb stb.
2020. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán átnézek rajtuk, mintha ott se lennének, meg se hallanám őket. Mindig bevált eddig, de olyan nem volt még, hogy kést rántottak volna vagy hogy nem szálltak volna le rólam.
2020. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Az a lényeg hogy ne lássák rajtad hogy félsz. Aztán adj be valami szöveget hogy most vettél épp gyűrűt a barátnődnek - így nincs pénzed. (Azt ne vegyék észre hogy lenézed őket, inkább jöjjön ki viccesen a téma.) Ja és így ha így állsz ahogy kiírtad a kérdést, inkább ne legyen nálad gázspray vagy más cucc. Ha ilyet Te előszedsz akkor az tényleg ronthat a helyzeten. Nem bántásképp.
2020. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem támadsz, és nem is félsz - akkor az esetek 98%-ában megúszod eseménytelenül.
2020. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van akkor,ha valaki mégis erősködik,hogy csak azért is azért is,és különböző megfélemlítő dolgokat tesz,pl fenyeget,közelebb megy? És mindig a városban van,kést is ránt ha kell. Elkerülni lehet,de mindig a városban van,kitudja hol találkozik vele az ember,mindenkivel ilyen mellesleg csak a barátaival nem.
2020. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vissza se szólok.
2020. nov. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!