Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a végzettség, ami már...

Mi az a végzettség, ami már elismerést vált ki bennetek?

Figyelt kérdés
Nyilván egy professzorból is van totál emberileg nulla, de most nem ez a kérdés. Hanem, ha nem ismered az illetőt, akkor mi az, amire már azt mondod magadban, hogy "ez tudhat valamit". 1 diploma, 2, 3? Doktori cím? Professzori? Mi az amit ismeretség nélkül elismersz a másikban és neked mi a legmagasabb végzettséged?
2020. nov. 18. 12:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem a munkára voltál kíváncsi, anem a végzettségre? Ok. A kukasnak kb 8 általános és nagy eséllyel ugyanez vonatkozik a köztéri takarítóra is. Felnézek rájuk. Tudod Dr. Kihaénnem Aladár agysebesz főatyaúristen kisfiának, okos Pistinek enm nagy kunszt bármiféle egyetemét elvégeznie, mert 1, apuci a segge alá tesz mindent 2, apuci támogatja mindenben, 3, apuci nem hátráltatja. Ellenben Szegényházi Józsi Pistikéje már az általánosban is hátránnyal indul, mert nincs otthon villany, nem tud tanulni, apuci nem tudja anyagilag támogatni, mert kenyérre se jut, nem tudja lelkileg támogatni, mert ő is így nőtt fel, nem érti minek az a diploma, plusz apucin lehet elküldi napszamba iskola után, vagy helyett. Így nyilván kb 0 eséllyel lesz diplomája.

Tudod az a nagy dolog, amikor valaki a saját lehetőségeihez merten túlteljesít. Pisti a kukás esélyes hogy a saját szintjén jobban megdolgozik mindenért, mint Pisti az orvos.

2020. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből feltételezed, hogy én ezekkel nem vagyok tisztában, hiszen 1. nem tudsz rólam semmit, 2. mint már sokadszor írom, ismeretlenül, mindenféle háttértudás nélkül érdekelt az a kérdés amit feltettem.

Hogy én is hozzak példát, ha van mondjuk egy gyereked, és közli otthon, hogy egy kukással jár, vagy éppen azt hogy egy orvossal, melyikre, hogyan fogsz elsőként reagálni? Szerintem aki erre azt mondja, hogy "áhh, természetesen a legnagyobb elfogadással, előbb megismerem a szerencsést", és csak ez a tény az égvilágon semmilyen érzelmet nem vált ki az emberből, az hazudik. Az ember kategorizál, nincs ebben semmi rossz. Aki azután nem képes váltani, miután megismeri az illetőt, és a körülményeket, az hibás beidegződés.

2020. nov. 18. 17:04
 23/31 anonim ***** válasza:
78%

Nos, jelen pillanatban a kukasnak jobban örülnék. 1, Nem dolgozza halálra magát, nem kell túlóráznia. 2, Kisebb eséllyel szedi össze a koronát.

Amúgy meg kvara nem érdekel, mivel foglalkozik, hacsak nem drogdiler vagy lányokat futtat. Az érdekel, hogy hogyan viselkedik a lányommal.

Mondjuk megértem, hogy te ezt nem tudod felfogni, hiszen a diplomás az atyaúristen felfogással ez lehetetlen is. Amúgy neked pontosan mi a végzettséged, miért kellene rad felnézni?

2020. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
A WC pucolóé. Hogy miért? Mert képes "én utánam" is takarítani. Nem mindenkinek lenne gusztusa utána. De ide jön az ápoló is, tehát akik emberekkel foglalkoznak, és van köztük testi kontaktus is.
2020. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Tényleg, biztosan nagy öröm az elhullott állatokat felpakolni hajnal 5-kor a kocsira, meg rakosgatni a kukákat, amik aztán abszolút higiénikusak.

Mikor is írtam, hogy fel kellene rám nézni? Órák óta a saját látásmódodat fejtegeted, és behozol olyan dolgokat a beszélgetésbe, amiket én nem mondtam, de te oda képzeled. Így igen nehéz elhinni az állításodat. Győzd meg magad, ha szeretnéd, engem a továbbiakban nem szükséges. A végzettségem pedig nem tartozik rád, és a kérdés szempontjából sem érdekes.

2020. nov. 18. 18:14
 26/31 anonim ***** válasza:
37%
A felszopók
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, a kukás nem pakolgat elhullott állatokat.
2020. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nos, jelen pillanatban a kukasnak jobban örülnék."

Gyakorin az is megtörténhet, hogy ha egy embert a végzettsége alapján ítélnek meg, akkor a kukasember pozitívabb előítéletet kap majd mint egy orvos. XD


"WC pucolóé."

"Nem mindenkinek lenne gusztusa utána"

Ennyi? Valaki hatalmas munkákat végez, te pedig olyat választasz akit csak azért ismersz el, mert van gusztusa szart törölni? Mi a halál. Mi ez a logika ami itt folyik? :D XD


Kérdező, kérdezd meg hogy ki érdemel több elismerést az itteniektől: az aki egész életében tanul vagy az, aki feltörli a szart. XD


Amelyik végzettség megszerzéséhez sok erőfeszítés és kitartás kell, azt elismerem bizonyos szinten. Jobban, mint a gyárimunkásokat, kukasokat, stb. Biztos keményen dolgoznak ők is a saját szintjükön és csoda, ha egyáltalán hajlandóak dolgozni a saját életben maradásukért, de nálam máshol van a mérce.

2020. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg nem az érdekel hogy ki hogy tud tanulni, hanem hogy ki az aki ki tud állni és el tud végezni egy munkát A GYAKORLATBAN.

Pl a bölcsészeken mindig nevetnem kell, órákig képesek elfilozofálgatni a villanykörtéről, de kicserélni nem tudnák 😄

2020. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A természet, az ember amga a fontosabb mint hogy myilen papírja van.
2020. nov. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!