Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora téma ez a...

Miért lett ekkora téma ez a ValóVilágos kiscsaj, mikor a legtöbb 18 éves csaj ugyanezt csinálja, csak azok nem tálalják ki ezt így az egész országnak?

Figyelt kérdés

Úgy csinál mindenki, mintha ez valami nagyon egyedi, kirívó eset lenne, holott rengeteg ilyen lány van, volt és lesz is.

Miért kell úgy tenni, mintha soha nem hallottunk volna ilyenről, és most jól ledöbbenünk?


[link]



2020. nov. 18. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A Virágot sem bírom (legalábbis TV-n keresztül), de Gina még jobban irritál... Borzalmas egy nő.
2020. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4%
Anno egyházi suliba jártam apuci szemefényei voltak a legnagyobb k.rv.k, amikor bulizni mentünk szinte kivétel nélkül 10/8 elment egy vodkanarancsért cserébe egy ismeretlen csávóval a parkolóba ezt azt csinálni. Kérdező én igazat adok neked, tudom miről beszélsz a zöme tényleg egy l.ty.
2020. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!