Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyen többen is...

Ha a munkahelyen többen is koronavírusosak, de a munkáltató nem enged senkit otthon maradni, akkor mit lehet tenni? Arra hivatkoznak, hogy nincs erre pénz, és aki otthon marad, elbocsátják, és nem veszik többet vissza.

Figyelt kérdés

Állami munkahelyről van szó, és a munkakörömben nem nagyon lehet nem állami helyen elhelyezkedni. Így most bajban vagyok, mert otthon a gyerekeimet is megfertőzhetem, na meg mindenkit a tömegközlekedésen, és rengeteg gyereket a munkahelyen.


Gondolom, nem én vagyok az egyetlen ilyen helyzetbenben. Nektek mik a tapasztalataitok?



2020. nov. 18. 17:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%
Új Munkatörvény könyve van, munkaadónak semmit nem kell indokolnia. Táppénz alatt is bármikor el lehet küldeni a munkavállalót.
2020. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!