Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor lesz önálló és 'önmaga'...

Akkor lesz önálló és 'önmaga' az ember ha nem érdekli a többi ember véleménye?

Figyelt kérdés
facebook tele van ilyen profilkép idézetekkel de ez szerintem egyántalán nem függ össze...
2020. nov. 19. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem, de divatos ezzel igazolni az egoizmust.

Ez ugyanolyan, mint a bunkó emberek, akik azzal jönnek, hogy ők csak őszinték. Az őszinteséghez nem kell provokálni, bántani másokat, ez csak egy kifogás.

2020. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyeneket éppen hogy rohadtul érdekli a mások véleménye, és meglehetősen frusztrálja őket, hogy a többiek mit gondolnak, változtatni viszont nem akarnak, inkább tolják ezt az agresszív hülyeséget.

Akit nem érdekel valami, az nem beszél róla, és kész. Kismillió téma van, ami engem sem érdekel, például a sportautók, meg a kutyatenyésztés, de nem pakolom ki a FB-ra, és nem hirdetem, hogy nem érdekel, miért is tenném? Beszélek arról, ami érdekel.

Szerintem amúgy borzasztóan ritka, hogy valakit tényleg, őszintén ne érdekeljen a többiek véleménye, hiszen evolúciósan úgy vagyunk kódolva, hogy kapcsolódni akarunk a többiekhez (az ősember elpusztult volna egyedül, és az ösztönök nem változnak ilyen gyorsan), de ha van ilyen, az pont nem fogja magát azon törni, hogy ezt a többiek tudomására hozza, hiszen nem érdeklik.

2020. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is szúrja a szemem, amiről a kettes beszél. Miért van az, hogy az emberek ennyire szeretnek arról beszélni, írni, posztolni, mémeket és gifeket gyártani, hogy mi NEM érdekli őket? :D
2020. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Attól lesz önálló, önmaga, hogy nem másokat hibáztat az életéért, nem másoktól függ. Az fontos, hogy ne kattanjunk rá betegesen mások véleményére. Meg kell tanulni, hogy mit, mennyire vegyünk figyelembe.
2020. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részben igen, de fontos a másik véleménye, hozzáállása is, csak mérlegelni kell.
2020. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!