Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire igaz/jellemző...

Ez mennyire igaz/jellemző vegyészmérnökökre?

Figyelt kérdés

Vegyészmérnöki pályában gondolkodom, és egyik haberommal beszélgettem erről. Az egyetlen, ami visszatart a pályától, hogy nekem kicsit piszkosnak tűnik. Szinte mindig csak üzemben, laborban vannak. Ő azt állítja, hogy lehet elmenni “tisztább” üzleti irányba, ahol a mérnök sokat ül számítógép előtt, tisztaságban, akár otthonról is dolgozhat. Mondta, hogy fura, de sok az “öltönyös vegyészmérnök” akik inkább irodákban dolgoznak, üzletelnek stb.

Nem tudom, nekem elégge hülyeségnek tűnt. Ha ilyen valóban létezik, akkor azok már inkább a magas, vezető beosztású vegyészmérnökök..

Minél magasabb a beosztásod, annál inkább leszel kevésbe “kézi munkás” és inkább tiszta, nyugodt munkakörben.

Előre is köszönöm a választ.



2020. nov. 19. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Vegyeszkaron vegeztem, egyetem ota nem volt kemcso sem semmi technologia a kezemben...
2020. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vegyészek vannak s laborban,a vegyészmérnökök pedig irodában vannak

leginkább.

2020. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!