Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap este elütött egy autó....

Tegnap este elütött egy autó. Szerencsére nem lett bajom, haza is jöttem de azóta nagyon levert vagyok lelkileg, semmihez sincs kedvem, rendesen depressziós tüneteim vannak. Mikor múlik el? Egyáltalán ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma alig mertem biciklire ülni. Állandóan attól félek, hogy megint elütnek. Folyamatosan lepereg előttem az egész. Plusz azon stresszelek nehogy a családtagjaim is így járjanak.

Tényleg nincs bajom, a térdem fáj egy kicsit de mégis nagyon rosszul érzem magam.



2020. nov. 19. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom, hogy történt pontosan?
2020. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Es eljöttél egy kézfogàssal, vagy hogyhogy nem a rendörségen vagy..?
2020. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Poszttraumás stressz. Ha amúgy rendben vagy lelkileg, akkor azért elmúlik. Ha te szúrtál el valamit, vond le a tanulságokat. A biciklizést ne hagyd abba, mert utána már nem fogsz tudni visszaülni.
2020. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Poszttraumás stressz. Idővel túl leszel rajta.

Lehetőleg ne gondolj rá. Ha gondolatban előjön a helyzet, igyekezz olyan szellemi elfoglaltságot találni, ami leköti az agyadat (pl. keresztrejtvény-fejtés, olvasás)

2020. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 Nem figyelt és nem látta, hogy jeleztem a kezemmel merre fordulok. Nem állt meg időben. Teszem hozzá, hogy végig bicikliúton haladtam.


Annyiban hibás vagyok, hogy nem volt az első lámpám bekapcsolva.


Megállt és kiszállt a kocsiból nagy nehezen. (Elég sokan látták szerintem csak azért.) Megkérdezte, hogy segíthet-e de nem foglalkoztam vele. Megijedtem nagyon.

2020. nov. 19. 16:37
 6/14 A kérdező kommentje:

"A biciklizést ne hagyd abba, mert utána már nem fogsz tudni visszaülni."


Ezt hogy érted?

2020. nov. 19. 16:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. A stressz és a levertség elmúlik, az emlék halványodni fog, de óvatosabbá tesz. Tanulság: csak tökéletesen üzemképes bringával járj.

Régen én is túlestem egy hasonló eseten.

2020. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Úgy érti, hogy ha félsz és pár napig egyáltalán nem ülsz emiatt biciklire, akkor könnyen kialakulhat egy pszichés félelem-taszítás, ami már végigkíséri az életedet.
2020. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Szoval téged csak ugy el lehet ütni aztan szevasz?

Szerintem ez itt a baj gyökere.

2020. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik nap egy “kis kamion” ütött el majdnem :) fiatal csutf asz sofőr nem tudta kinek van elsőbbsége. Annyira meg ijedtem hogy hirtelen lefékezni sem tudtam csak néztem mereven ahogy jön felém és tekertem tovább. Épphogy meg tudott állni.
2020. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!