Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha valaki azt mondja a...

Hogyha valaki azt mondja a masiknak, hogyha nem marad csendben, akkor mostmar megveri, akkor tenyleg meg fogja?

Figyelt kérdés
Tobbet nem hallottam a beszelgetesbol, mert nem mertem kihuzni a fulhallgatot, csak ennyit, es h egyikojuk sirt, de kimenni se mertem... :(((
2020. nov. 19. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ne félj! Gyorsan menj anyukádhoz, majd ő megvéd!
2020. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megveri vagy nem.

Attól is függ, kikről van szó. Ha pl. két 10 év körüli fiúról, akkor könnyen lehet, hogy tényleg megveri.

2020. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Hát attól függ szerintem... Ha agresszív az illető, és komolyan mondja egy vita hevében akkor lehetséges.

Vagy vannak nagyszájúak, akik semmit nem gondolnak komolyan, csak ugatnak.

Nekem is mondtak már ilyet, de nevettünk közben, mert poenkodtam.

2020. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg a szüleidről van szó, nem vagy köteles hallgatni a cirkuszt, slisszolj ki a szobából vagy szólj valakinek ha baj van.
2020. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha én azt mondom, akkor az úgy is lesz.
2020. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sokszor mondták, hogy ha rossz leszek, elvisz a zsákos ember.

Azt' mégis itt vagyok... :-D :-D

2020. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan embert, aki kínjában mondja ezt, mert máshogy nem tudta meggyőzni a másikat arról, hogy fejezze be a visítást / sírást / hisztit / bármit, de nem gondolta komolyan, hogy tényleg kezet emel rá, mert nem az a típus. És van, aki komolyan gondolja. Attól függ, mennyire agresszív típus, és mennyire hajlamos fizikailag elintézni a gondjait.
2020. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Függ a jellemtől és a pillanatnyi felindultságától. Általában megüti, de sok a kivétel is. Az ilyen embert, akit a kivétel közé sorolnám talán az vezérli, hogy "Okos enged, szamár szenved" és odébb áll.
2020. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!