Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választantok ha...

Melyiket választantok ha választhatnátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Csupa full random dolgok, semmi közük egymáshoz, csak kíváncsi vagyok. :D

2020. nov. 22. 00:09
A kérdező szavazást indított:
1.000.000 dollár a bankszámlátokon
ti lennétek az USA elnöke
szexelhetnétek Scarlett Johanssonnal 10x
fegyveres személyi testőrség életetek végéig
utazás a Holdra
150 év garantált élethossz
szerepelhetnétek a Star Wars egyik filmjében mint főszereplő
soha többé nem kapnátok el az influenzát
LoL-ban max szintű paladinok lennétek
Szoboszlai Dominik minden válogatott meccsén lőne gólt
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Huh..jó kérdés! Én a pénzt választom. Tudnék belőle venni egy kis lakást és a jővő beli vállalatomat is tudnám finanszírozni + tudnék a szegényeknek is adományozni egy keveset. A többi pedig valoszinűleg félre tenném későbbre vagy a jővő beli gyerekeimnek.


(Elnézést a helyesírási hibákért!)

2020. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

jó kis válogatás:)


a 150 évet választom.

2020. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan miért nincs, aktív eutanázia?
2020. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem fogós kérdés. USA elnöke lennék, ugyanis a skill-hez kötött dolgokon kívül kb. minden mást elérhetnék így. Van az a pénz ugyebár, Scarlett Johansson is megvehető, az 1M dollár egy parancsszóra a számlámra kerülhetne (kis túlzással), A Holdutazást meg az elnökök (is) promózzák, ölik az államon keresztül az űrkutatásba a pénzt.

Amit így nem biztos, hogy elérhetnék az a fix 150 év élettartam, illetve a betegség-immunitás, de ilyenekre nekem nincs is szükségem. Nyilván ösztönszerűen félek a haláltól, de attól talán jobban félek, hogy félúton minden szerettem akit valaha ismertem meghal és így az életem másik felét egyedül, magányosan tölthetem le. Hát vagyis lehet keresni mást, új családot alapítani, de gl hozzá, miután eltemetted a feleségedet, majd később pedig a gyerekeidet is.

Bocs, néha túl realisztikusan gondolok bele a dolgokba.

2020. nov. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A pénzen kívül egyedül a Holdutazás hoz lázba ezek közül, de ha elég pénzem van azt is megtehetem. Amúgy én is az eutanáziát választanám.
2020. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 150 év az jó, rengeteg célom van még, igy mégtöbb lehetne
2020. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Star Wars főszerep. Többet fizet, mint 1 millió dollár és ha szerencsém van, utána lenne egy csomó női rajongóm is. :D 150 évvel az a baj, hogy addig élsz, de nem biztos, hogy egészségesen, fiatalon, üdén. Lehet 80 éves korodtól ágyhoz vagy kötve, úgy nem túl fun.
2020. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
150 éves kort azért nem mert én jobban szeretem hallani a templom harang szót mint a Müezzint, azt úgy kihagynám.
2020. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, hogy első vagy utolsó. De inkább az első.

A többi vagy értelmetlen, vagy nem érdekel

2020. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Girlll3 ***** válasza:
A pénzt. Nem akarok 150 évig élni. Már ez a 30 is sok volt.
2020. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!