Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is olyan ügyetlen, hozzá...

Más is olyan ügyetlen, hozzá nem értő, hogy ábrával sem tudja/tudta összerakni először egyedül az új széket?

Figyelt kérdés

Megjött a székem, gondoltam összerakom egyedül. Az ilyen összeszereléseket, fúrásokat a falba, akármi, apám intézi. Gondoltam, csak nem lehet olyan bonyolult, van hozzá ábra, és miután apám meghal, remélhetőleg minél később, senki nem csinálja meg helyettem. Nekiálltam és ültem, egy órát szenvedtem, de odáig se tudtam eljutni, hogy a görgőket úgy rakjam a helyükre, hogy ne essenek ki... idegbeteg voltam a végére. Pontról pontra követtem a képeket, megnéztem a régi szék alját is, netre is beírtam, már nem találtam semmit. Most egyelőre várakozok, hogy csillapodjak le, utána talán nekiállok megint...


Másnak is ment hasonlóan tragikusan?


2020. nov. 23. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele lehet jönni, az eleje mindig rázósabb. Van akinek érzéke van hozzá, akinek meg nincs - nekem sincs -, az nagyokat szív vele.
2020. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

IKEA-nak konkretan olyan kovetheto az osszerakasi abraja, legalabbis kb tizenot butornal ezt tapasztaltam, hogy lanykoromban az uvegajtos talaloszekrenyt is teljes egeszeben en raktam ossze. Elveztem.

Vagy a leiras nem vilagos, vagy nem errol leszel hires. Mast is meg lehet kerni, ha eppen nincs jarvany.

2020. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az elso lepes h probalkozol csinalod. Aztan egyre jobb lesz konyebb először csak szek, majd kisszekreny nagy szekreny agy es igy tovabb. Ahogy idosodik az ember egyre jobban megkedveli. Meg sose csinaltal ilyet jo h nem megy, ez mindennel igy van a vilagon majd belejossz nyugi.
2020. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tény, hogy nehéz elsőre sok ilyen összerakós téma, de ha az elsővel megszenved az ember, akkor okés a többi.
2020. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
noob
2020. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!