Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell Élni?

Hogyan kell Élni?

Figyelt kérdés
Mindig aggódom, idegeskedem. Bánt a múlt és félek a jövőtől. Nem tudom kellőképp megélni a pillanatokat, az együtt töltött időt vagy a jó ételeket. Azt hittem, ez majd változni fog, de még mindig nem tudom hogy kell elengedni magam. Teljesen be vagyok feszülve, olyan érzés mintha sosem lennél biztonságban, borzasztó. Mások ezt hogy csinálják?

2020. nov. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Bánt a múlt és félek a jövőtől."


Nos a lényeg, hogy múlt az elmúlt. Felesleges rajta rágódni. Ami jön, annak meg Te magad vagy a kovácsa.


Érdemes szakemberhez is fordulni. Sokat segít.


A jó dolgokra koncentrálj, a rosszal meg ne foglalkozz. Tudom, könnyű mondani.

2020. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű játék: menj ki az udvarra vagy erkélyre, esetleg egy parkba és csak figyelj. Számold meg hányféle hangot, zajt hallasz. Csak arra koncentrálj, ami körülötted van pl.autók, madárhangok stb..Ez egy gyakorlat arra, hogy a jelenben légy maximálisan. Másik játék: Evés közben ne csinálj mást, ne netezz, filmezz stb.Csak egyél, figyelj a falatokra, a rágásra, az ízekre. Ez is segít a jelenben lenni.
2020. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is elnézem neha a c.gokat hogy igaz hogy azt sem tudjàk jövöhéten miböl lesz vacsora de dínom dànom meg buli van. Ök biztos ismerik a trükköt
2020. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az életnek nincs célja vagy értelme

Nem kell, hogy legyél valaki

Nem kötelező csinálnod semmit

Amit mások gondolnak rólad az az ő bajuk

Szabad vagy

2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...Csak a jóra emlékezz

Őrizd, mi szép!

Ami rossz, majd bölccsé tesz

Ne a múltban élj

Mert rohan az élet!..." (by: Hooligans: Rég volt)

2020. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!