Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A boldog élet titka az, hogy...

A boldog élet titka az, hogy ilyen emberekkel nem kell foglalkozni?

Figyelt kérdés

Van néhány ember a környezetemben akiktől viszket a tenyerem, mert pofáznak rólam és keverik a sz**t a hátam mögött. Én már csak röhögök rajtuk, mert többet nem érdemelnek. Nem fogom rájuk fecsérelni a drága időmet. A negatív emberektől meg kell szabadulni, mert rossz hatással vannak az emberre. Csak az én energiámat szívja le az, ha ilyen emberekkel foglalkozok. A szemembe se merik megmondani, hogy mit gondolnak rólam, csak a hátam mögött pofáznak. Irigyek rám vagy nincs saját életük, annyira szerencsétlenek vagy nem tudom mi van velük de nagyon szánalmasak.

Azokra az emberekre fókuszálok akik szeretnek engem, hiszen úgyis ők számítanak.



2020. nov. 24. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sikeresen megválaszoltad a kérdésedet. :)
2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

azért valamilyen módon csak bánt, ha kiírtad ide..

de tényleg tedd azt, amit elterveztél. foglalkozz azokkal, akik szeretnek téged

2020. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így korrekt.
2020. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"A szemembe se merik megmondani, hogy mit gondolnak rólam, csak a hátam mögött pofáznak."


Ha a hátad mögött pófáznak rólad, akkor honnan tudod, hogy

1. a hátad mögött tényleg rólad beszélnek-e

2. neked keverik a xart?


Nem mondom, hogy nincs így, de miből lehet tudni, hogy rólad beszélnek, ha a hátad mögött teszik, tehát te nem hallod, nem látod, nem érzékeled.


Sejteni véled, hogy rólad beszélnek?


Csak mert fontos, hogy bekerüljön a tudatodba valahogy, hogy tényleg rólad beszélnek.


Én elhiszem neked amit mondasz.

2020. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sőt, egyáltalán az olyan negatív eseményekkel sem, amelyek az életedre nincsenek hatással, és te sem lehetsz azokra.

Pl. a Föld túloldalán hányan haltak meg földrengésben.

Csak a negatív gondolatok megerősítését segíti az elmédben.

2020. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!