Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tett kíváncsivá Csernus?

Miért tett kíváncsivá Csernus?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az a Csernus, láttam egy interjút vele...

Elég fura a pali...

De elhallgatnám elég sokáig..xd


2020. nov. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hallgasd, nem.beszel hülyeséget.
2020. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik kiváló előadói érzékkel rendelkeznek, és tudják hogy miről beszélnek.


Nekem az egyik tanárom volt ilyen, a tárgy amúgy nem volt a kedvencem, de tőle simán hallgattam volna egész nap :D

2020. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a lendületessége, az, hogy nem hagy dolgokat, direkt-, de jó szándékkal cseszteti az embert. Mivel ilyen tulajdonság kevesünkben van meg, így ez imponálhat.
2020. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért, mert emberi és nem képmutató. Én tanultam pszichológusnak, borzasztóan utáltam, hogy azt sulykolták az emberekbe, hogy mézesmázasan beszéljünk mindenkivel, legyünk tekintettel mindenkire és az utolsó idióta barmot is fogadjuk el, ahogy van, mert a világ ilyen sokféle, blablabla

... Csernus leszarja a cukormázat. Ember és emberi reakciókat közvetít. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs türelme segget nyalni. Egyenes és mégis képes segíteni.

2020. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

annyi,hogy ő az alsó osztálybéli szenvedélybetegeken szocializálódott,így az ő nyelvükön kommunikált legtöbbször mikor celebkedett.

ez meg egy időre érdekessé,újdonsággá tette.


kb mint ganxta zoli.

ő is érdekes volt majd 1 évtizedig mert a kendőzetlen trágárságával és a durr bele őszinteségével újdonságként hatott.

2020. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a könyveit, előadásait, ő volt az első akit ilyen témakörben kifejezetten követtem.
2021. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!