Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki elad...

Mit jelent az, ha valaki elad egy motortkerékpárt egy másik félnek, és azt mondja az aki eladta, hogy ,,használd egészséggel?"

Figyelt kérdés

Nekem úgy jön le mint ha átvert volna, ,,kend a hajadra" ,,Pancser voltál" ,,Hülye gyereket jól átvertem" stb. Kifejezés.



Vagy rosszul gondolom?



2020. nov. 25. 00:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és közbe még mosolyog
2020. nov. 25. 00:47
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy, ez szimplán egy udvarias jókívánság.
2020. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát nincsen semmi hátsó szándéka az illetőnek?
2020. nov. 25. 00:57
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, semmi. Nekem van egy barátnőm, akitől mindig bonbont kapok a szülinapomra, mert tudja, hogy szeretem. Ő szokta az átadáskor mondani, hogy "fogyaszd egészséggel".
2020. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó az megint más.
2020. nov. 25. 01:07
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Édes Istenem, mivé lett a világ, ha már egy jókívánságot is magyarázni kell, mert valaki képes hátsó rossz szándékot feltételezni bele!

Uhhhh, tragikus!


Kérdező!

Udvarias, de főleg kedves volt veled az eladó!

2020. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

#5


Miért lenne más? Egy ételről és egy használati tárgyról beszélünk!

Az ételt fogyasztjuk (Fogyaszd egészséggel!) a tárgyat használjuk (Használd egészséggel!) Mit lehet ezen kiforgatni?

2020. nov. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy szimpla, udvarias jókívánság.


Ha mindenképpen jelentést akarsz bele látni, akkor csak annyi, hogy jó egészséget kívánt, a motor apropóján.


Ha átvert volna, és ezt még el is mondaná, az inkább úgy hangozna hogy "azé' remélem egyben marad, legalább amíg le nem szállsz róla"

2020. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!