Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik érdeklik a mostani 10-14...

Mik érdeklik a mostani 10-14 éves korban lévő gyerekeket?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy ez a korosztály milyen könyveket, filmeket szeret; pár könyv, film, sorozat címet kérnek hogy osszátok még velem. Vagy akármit amit szeretnek, BARMI, a csokitól kezdve, a játékokig, vagy akár a szex(remélem ez azért kevésbé jelenik meg még ennek a korosztálynak az életében 😳😳), barmi jöhet, akár még élmények is, légyen az boldog vagy szomorú, menő, vagy ciki BÁRMIVEL KAPCSOLATBAN írjatok légyszi.

Nagyon nagy segítség lenne ez nekem, mivel 10-14 éveseknek szóló regényt szeretnek irni.


Előre is köszönöm az infókat mindenkinek.😊😊



#10-14 évesek korosztalya #Témák amik érdekli a tiniket #Barmi johet
2020. nov. 25. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Először azt akartam írni, kérdezd meg az anyját, mi érdekli, aztán azt, hogy ne pedofilkodj, a végére azt mondom, mindenkinek azt tanácsolják, hogy arról írj, amit ismersz.
2020. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó iromány minden korosztályt megmozgat a kobakban
2020. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be facebookos barátkozós csoportokba és olvasgass. Ha nem találsz, akkor tuti eljutsz oda egy tiktok csoporton keresztül (gondolom van ilyen is).
2020. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefon
2020. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

jó esetben az edzés a kisállatok rajzfilmek pl miracoulus,jégvarázs és a mobil.

rossz esetben csak a mobil.

2020. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol, cigi, drog, szex, erőszak.
2020. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyv:

- Slice of life (másképp nem tudom leírni 😅) Leiner Laura könyvei

- Fantasy: Harry Potter, Üvegrtón, az Árnyvadász univerzum, Percy Jackson, Narnia, Alkonyat, Tolkien könyvei, Vaják

- Sci-fi: A burok, Az éhezők viadala, Metro széria

Meg egyebek.


Film/sorozat:

- Slicd of life: úgy bármelyik film/sorozat amely tiniknek készült a témája meg a szerelem vagy a suli, stb

Fantasy: Harry Potter, Odaát, stb.

Sci-fi: bármi.


Játék: Cs:GO, Fortnite, LOL, WOW, Subway surfers, Candy Crush Saga, Pou, stb


Anime: Kb az összes shounen, Vampire kningh, Kilari, stb. (Bár mivel az Animax megszűnt 2014-ben, szerintem a mostani 10-14 évesek jóval kevesebbszer találkoznak animékkel, mint pl én annyi idősen.)


Egyéb: Facebook, YouTube, Tik Tok, Instagram, Snapchat.

Színes tollak, szövegkiemelő, s minden bisz-basz ami elvileg iskolai felszerelés de nem sima toll és füzet.

Az édesség az egyénfüggő, bár egy 14 éves nagyobb eséllyel eszik paprikás chipset, mint egy kisgyerek.


14 évesen már nagyjából elkezdenek a fiúk és a lányok is masztizni. Vagy pl egy esküvőn már kezdnek ismerkezni az alkohollal. (Leginkább az édesebbekkel).

Egy 10 éves meg a Kinder tojásnak még eléggé örül.



Amúgy nem mindegy, hogy 10 vagy 14 éves. Nem egy kategória a 2....

2020. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!