Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig kell még maszkot hordani?

Meddig kell még maszkot hordani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Amíg nem lesz 70%-os beoltottság.
2020. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
60% ot mondtak
2020. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Remélem nem sokkáig. A kézmosást legalab már nem kell!
2020. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az üzletekben, tömegközlekedésen örökké hordani kellesz.


Nyilván suliba, munkahelyen, közteren, stb ott feloldják ha elérjük a megfelelő átoltottságot, de kétlem, hogy teljes mértékben beszüntessék hisz rájöttek, hogy minden vírustól "megvéd", nem csak a korona ellen amely az egészségügyi ellátórendszerre pozitív hatással lehet.

2020. nov. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Pár évig
2020. nov. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Remélhetőleg hamarosan vége lesz.
2020. nov. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki azt írja, hogy örökké hordani kell, az csak egy pesszimista éticsiga, ne hallgass az ilyen öröknegatív lúzerekre.
2020. nov. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Amíg le nem pofozzuk a maszkmániásokról...
2020. nov. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem jövő évre még nyugodtan számolhatsz vele.Nem szabadulunk meg tőle csak úgy,max.a viselésén lazítanak,nem mindenhol lesz kötelező.
2020. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Mi az, hogy maszkmániás? Én se szeretem, hogy egész nap rajtam van, melóba jövet-menet, munkahelyen, boltban... Csak itthon nem kötelező. Herótom van tőle, de egyrészt hordom, mert kötelező, másrészt nincs pénzem bírságra, harmadrészt meg van olyan fiatal ismerősünk akit lélegeztetőre kellett venni, akinek semmi krónikus baja nincs, és nagyon durván leamortizálta a szervezetét a betegség. Szóval azért nem lenne jó elkapni, ha nem is a vírus ellen véd a maszk.

Mellesleg baromi sok fertőzött van, akik nem is igazoltak, ezért karanténba se kell lenniük, mert nem szerepelnek a rendszerben és szabadon jönnek-mennek, mert nincsenek ellenőrizve. Ők nagyobb eséllyel fertőznek maszk nélkül.

2020. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!