Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcsodálatosabb érzés/él...

Mi a legcsodálatosabb érzés/élmény amit valaha átéltél?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogy leülhettem az ölébe annak a lánynak, akibe hónapok óta szerelmes voltam.


F

2020. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Egy szülinapi buli után 2 lány barátom elkezdett versenyezni egymással rajtam, végül egy hármas lett belőle. Kimerítő éjjszaka volt, mindez 7éve és meg tart a barátság🙂
2020. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Az első - párral átélt - orgazmus.
2020. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Fiam születése.
2020. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Depresszió és egy függőség legyőzése a hittel, bizalommal Istenben, ami azelőtt nem igen volt.
2020. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
túltenni magam végre egy ember hiányán, megérkezés a tengerpartra életemben először
2020. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
LSD-t és sört kevertem, úgy bicikliztem. Olyan csodás volt, mintha gyerek lettem volna, és csak a móka számított, csak az a pillanatnyi élvezet, ami elnyúlt. Meg volt, amikor feküdtem a földön, a felhőket néztem, zene szólt, nyáron. Csak pihentem, a felhők pedig embereket alkottak akik táncolnak együtt, mintha játék lenne az égen és a földön is, semmi komolyság, csak szórakozás.
2020. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megért.
2020. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dorci1999 ***** válasza:
100%
11 évesen mikor a családommal mentünk kirándulni egy kilátóba (hosszú túra volt), és jöttek velünk nagynénémék is és az anyai nagyapám is. Majdnem tél volt már. Mikor mentünk fel a hegyre a unokatesómmal végig bohóckodtunk, szakadtunk a röhögéstől. Miután megjártuk ezt a túrát, éhesen és fáradtan beültünk egy étterembe, és teleettük magunk.
2020. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!