Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kíváncsian felteszem a kérdést...

Kíváncsian felteszem a kérdést,ennek mi értelme van,hogy a ballibsi,jobbos politika szakkifejezés mellett meglapult a járványtagadó,hívő,virushivo,tagado kifejezés is?

Figyelt kérdés
Nem vesszük észre azért megy ez,hogy szétszülesszenek minket még jobban,hogy ha muszáj közös erővel felül tudjunk kerülni a gyógyszermaffia uralta helyzeten? Eleve ahhoz minden embert sejtszintig meg kéne mérni,hogy valós következtetés vonhassunk le, beszélgessünk valós vírusokról,járványról. Hiába beteg a szomszéd amíg nem tapasztalom a saját bőrömön, hiába van vírus,ha nem mérhető végig minden ember,nem beszélhetünk járványról. Ez annyira hiteles,mintha én úgy beszélnék arról,hogy tudom hogyan kell teleportációt elvégezni,hogy bizonyátás nem megy végbe. Számomra ez vakon mutogatás. Bármilyen betegséget tekinthetünk-e vírusnak ezen értelmezés szerint. Eleve ha tele vagy életnergiával,nem lenne semmi bajod a covidtól,nem halnál bele,mindenre van megoldás,én úgy gondolom. Nem volna jobb támogatni egymást,nem elítélni a másik egyént,azért mert más véleményen tartózkodik? Ha mindenki elfogadásban élne,kérdést nem kéne kreálni,nem tudták volna velünk ezt megcsinálni.

2020. nov. 28. 12:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem volna jobb kijarni az orvosit vagy a biologiat vagy legalabb muveltnek es racionalisnak lenni a temaban egy gagyi okoskodas elott?
2020. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Meglepodnel, mennyit tanulnal.
2020. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Többnyire ehhez hasonló válaszokat vártam:) de azért köszönöm egyesnek,kettesnek,megy a zöld kéz
2020. nov. 28. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:

A vírus az egy mikroszkópikus fertőző ágens, ami élő sejtben replikálódik. Pont. Elektronmikriszkóppal általában láthatók is. A járványtannak szintén megvannak a maga szakkifejezései. Egy pandémia idején nincs másik vélemény, mert a baromságoddal másokat is veszélybe sodorsz!


Meg mi a pénisz az hogy életenergia??? Ez élet nem videójáték.

2020. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az életre szólo bölcsességet,megfogadom. Egyébként a chi-re reflektáltam, más megfogalmazásban
2020. nov. 28. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van a véleményéhez, így neked is. Csak most ez nem az a helyzet, ahol bárkit is érdekelne. Hihetsz a chi-ben, meg hogy rád nem hat a vírus, de attól még a maszkot hordani kell. Aki nem hordja, az már közveszélyes, azt meg nem szokták elfogadni egy társadalomban.

Én ugyanúgy állom az ilyen chi-s ezos emberekhez, mint mondjuk a keresztényekhez vagy a homofóbokhoz. Lehet hitük meg megyőződésük, de másnak ártani nincs joguk vele. És az álhír terjesztés valamilyen szinten már az. Lásd rég elfeledett járványok Amerikában, amik újra virágozni kezdtek az oltásellenesek miatt.

2020. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! [link]
2020. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!