Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy olyan...

Hol találhatnék egy olyan lányt,aki mentes mindenféle mai társadalom által normálisnak tekintett undorító eszmétől?

Figyelt kérdés
Hol érdemes keresni?Szűz...20,5 éves/F vagyok
2020. nov. 28. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs pontos meghatározott helye. Az emberek szétszórtan vannak. Keress és rá bukkansz idővel.
2020. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Igazán megmagyarázhattad vopna, hogy mi az általad undorítónak tartott eszme... Így egyértelműbb lenne
2020. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Vannak kifejezetten erre a célra alkotott online shopok is, kifejezetten mindenféle eszme mentes gumi nőket árulnak.

Amúgy honnan kellene tudnunk pontosan milyen eszmékre gondolsz?

2020. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg valami vallási szektában, mint a Jehova tanúi.Én el nem tudnék viselni egy ilyen mentalitású nőt, de ha neked ez kell akkor hajrá.
2020. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azok a mai tipikus dolgok,amiket az ember általában utál. Pl 20kiló smink,instagrammon 1000 kép,amin más nem látszik,csak a hátsófele,stb. Alkoholizmus,minden hétvégén berugunk a barinőkkel...
2020. nov. 28. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Drágám, nem kell pitsákkal ismerkedni. Rengeteg gyönyörű nő van a világon, aki nem az instán él, csak kicsit nyisd ki jobban a szemed. Persze smink és smink közt is van különbség de szerintem egy nő jobban érzi magát a bőrében ha egy minimális sminket magára dob (szempilla spirál, egy pici alapozó vagy púder ha szükséges egy szájfény és voala), attól még nem lesz undorító. Ha csak ezt szúrod ki egy nőn akkor mégis hogy akarsz ismerkedni?
2020. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Minden barátnőm ilyen volt, simán megtaláltam őket. Rengeteg ilyen lány van.
2020. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A diplomás nők többsége kb ilyen, normális. Persze nekik nem fogsz te kelleni, mert magasabban van a mércéjük.
2021. jún. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!