Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ilyeneket mondoga...

Ha egy férfi ilyeneket mondogat lehet még hetero?

Figyelt kérdés

"Puszika" "jajj mindegy nyuszo" "Igy fogok rad nezni mert itthagysz es hisztizni fogok" stb...



(TUDOM hogy nem mindegyik meleg beszél így! Nem általánosítok)


2020. nov. 29. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha pasinak mondja, akkor nem.
2020. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Kizárt h hetero legyen.

Hacsak nem 11-12 éves. Akkor még belefér.

2020. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Heteró simán, de férfinek ha lehet ne nevezzük.
2020. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a célponthoz van igazítva a nyelvezet és a mód.

ha téged idióta primitív pi csának lőtt be,aki szeretlekezik 2 randi után meg szívecskéket küld,akkor semmi meglepő nincs ebben.

csak alkalmazkodott a színvonalhoz és semmi bu zis nincs ebben.


ha meg bakot lőtt,akkor meg rajtad áll,hogy szóváteszed e.

és ha igen kapcsol és vált e.

2020. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mar, mi is szoktunk hulyesegbol igy gugyogni egymasnak a parommal, nyilvan csak otthon, mert tudom, hogy masok hulyenek neznenek, ami persze ertheto :D Viszont ettol meg hetero a parom. Ez tenyleg attol fugg, hogy milyen kontextusban tortent, ha mindenkivel igy beszel nyilvanosan, akar lehet meleg is, de ki tudja. Szamit azert a hangsuly is szerintem, meg az eletkor is. Anno kozepsuliban poenbol beszeltek igy egymassal a sracok, egyik sem volt meleg.
2020. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet simán hetero,mondhatja poénból is.
2020. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből csak azt feltételezném, szereti a nyuszikat és valószínűleg a macskákat. Továbbá negyedévtizede a ckm/fhm olvastam, hogy az úgynevezett "meleg" filmeket többségben hetero férfiakkal forgatják. A cikk szerint a meleg lelke olyan érzékeny, hogy nem bírná ki. Nos hogy ez mennyire fedi a valóságot, azt nem tudom, de nem is érdekel.
2020. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!