Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki jön szembe az...

Ha valaki jön szembe az utcán, akkor bunkóság emiatt átmenni az út másik oldalára, hogy ne mellettem menjen el?

Figyelt kérdés
Furcsán szoktak néha nézni emiatt ha ezt csinálom. Szerintem egy nap valaki még be is fog szólni miatta
2020. nov. 29. 05:30
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Én értelek. Ennyire igyekszel távolságot tartani, hogy a koronavírust ne kapd el lehetőleg senkitől. Idősebb családtagjaid (felmenőid) egészségét is ugyanilyen intenzitással óvod?


Home Office-ban dolgozol? Bejársz néha a munkahelyedre? Esetleg még diákként tanulsz a felsőoktatásban? Középiskolás lehetsz esetleg még?

2020. nov. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered az illetőt és így térsz ki a köszönés elől, akkor illetlenség. Fordítsd meg a történetet! Ha veled jönne szembe valaki, akinek esetleg szívesen köszönnél és az átballagna az út túloldalára köszönés nélkül...

Ha nem ismered, akkor pedig mindegy.

2020. nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Inkább nevetséges az egész viselkedésed. Miért csinálod ezt? Talán csak nem a 1,5 méteres távolságtartás miatt? Kérdés: vásárolni, dolgozni nem szoktál menni? Buszon vagy tömegközlekedésben se utazol? Ha esetleg panelban laksz és valaki jön veled szembe, akkor mit csinálsz, ha éppen mind a ketten már a lépcsőn vagytok?


Gyerekes a viselkedésed. Esetleg fordulj szakemberhez!

2020. nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Talan megharap ha melletted megy el?
2020. nov. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szánalmas és gyerekes.

Ha ennyire félsz a vírustol akkor hordj az utcán is FFP2 maszkot és a probléma megoldva.

2020. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma ez hótmindegy.
2020. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha számomra furcsa alak mindig meg teszem,főleg éjszaka és ez külföldön is így van ezt pl előttem csinálták mikor jött egy csapat arab és afrikai én pedig követtem a német csajszit.
2020. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a vírus miatt csinálod,akkor idiótának néznélek.
2020. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!