Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyenkeztél már azért, mert...

Szégyenkeztél már azért, mert magyar vagy?

Figyelt kérdés
Én akkor érzem ezt, amikor a közelemben nagy magyarvédők hazafiasság címén agresszívak másokkal.

2020. nov. 29. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért soha nem szégyenkeztem, mert magyar vagyok. Viszont azért igen, ahogy más magyarok illetve magyarnak nevezett kisebbségek "viselkednek" akár itthon akár külföldön.
2020. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,magyar mivoltom miatt soha nem kellett szégyenkeznem.
2020. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
nem szégyenkeztem vele soha. akinek van esze a fejében és rendbe van az élete az ne foglalkozzon rasszizmussal, gyűlölet keltéssel sem világmegváltással. ennyi. elöször a magunk életét tartsuk rendbe, legyünk azokkal akiket szeretünk és kész. dolgozzunk, pihenjünk, legyen hobbink , legyünk egézségesek és éljünk teljes életet mert egy van. bocsi a regényért de ez így van.
2020. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Túlbuzgó agresszív hazafiak minden országban vannak,nem az én problémám.
2020. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak amiatt szégyenkezem, ami miatt személy szerint én vagyok a felelős.
2020. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Én külföldön le szoktam tagadni
2020. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Katonaként akkor szégyenkeztem, amikor más nemzetiségű NATO katonákkal kellett együtt dolgoznom és meglátták a "felszereléseinket", munkamódszereinket. Túlléptem a rossz érzésen és bebizonyítottam nekik (is), hogy roncsokkal is lehet eredményes valaki, de nagyon szar érzés volt, hogy nekem a többszörösét kell energiában letennem az asztalra azért, hogy egálba hozzam a mérleget. Az akkori parancsnokaim szerint ez így volt rendben, de a szövetségesek arcán láttam, hogy miként próbálnak nem megfulladni a röhögéstől.
2020. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Jellemzően örülök, amikor külföldön nem magyarnak néznek, vagy itthon angolul szólítanak meg a magyarok. Akkora ipari proli a magyarok 90%-a, hogy nem szeretnék rájuk hasonlítani.
2020. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor amikor a horvát tengerparton egy Nógrádi sós ropogós csomagolást láttam eldobva. Hogy a magyarok szemetelnek. (nyilván nem csak ők, de ez így látványos volt)
2020. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Állandóan és az nagyon gáz, ha valaki még büszke is magára.
2020. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!