Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én irigykedek azokra...

Csak én irigykedek azokra akik megtalálták már életük párját?

Figyelt kérdés
Annyira jó lehet egy nővel együtt élni és jóban rosszban együtt lenni. De nem sok esélyem van erre most nincs kedvem kifejteni miért, könyv mennyiségű szöveg lenne. Így van értelme élni? Nem akarok társ nélkül maradni. Sose volt senkim nagy az esély már nem is lesz.

2020. nov. 30. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek az hiányzik, amit nem kapott meg, de azért ennyire nem kell túldimenzionálni a párkapcsolatot.

Egy kapcsolatban is akad száz és száz probléma, olykor széthúzás van, és bizony az ember néha azt mondja, jobb lenne, ha néha egyedül lenne. Közel sem olyan romantikus dolog ez mindig, mint ahogy az agglegények elképzelik.

Én a fiataloknak is azt szoktam mondani, hogy ha meg is házasodnak egyszer, 35 alatt ne tegyék meg, addig inkább éljenek, mert egy párkapcsolat sok lemondással is jár.

2020. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Kössünk üzletet, tied lehet az enyém, csak vidd el. Amiről le kell mondanod: filmezés, olvasás, hobbik, barátok, finom ételek, magántulajdon, háziállat. Ja és minden a te hibád. Ha nem, akkor de.

Ennyire jó egy nővel élni.

2020. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem jó, nincsenek is barátaim, nem vagyok egy társasági ember. Ilyen az alap személyiségem. Igazából ez minden baj forrása főképp. Amúgy úgy csinálsz mintha kötelező lenne vele laknod. Dobd ki.
2020. nov. 30. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Úgy csinálsz, minta kötelező lenne egyedül lenned. Szerezz barátnőt!
2020. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De neked sokkal egyszerűbb dolog kidobni egy nőt mint nekem szerezni egyet.
2020. nov. 30. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 és mit teszel azért, hogy legyen? (gyk-n való rinya és önsajnáltatás nem számít bele)
2020. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit irigykedni rájuk, mert nem tudhatod, hogy a 4 fal között esetleg nem megy-e az "Erezd el a hajamaaaat!":
2020. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!