Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki zárt terekben a...

Ki az, aki zárt terekben a jövőben is fogja hordani a maszkot a felsőlégúti fertőzések és influenza ellen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 10:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért: a koronavírus után. (Bár tudom, hogy ez az oldal a kötözködésre való.)
2020. dec. 1. 10:32
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem. Most se hordom, ha tehetem.
2020. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
te már tudod mikor lesz vége?
2020. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, amint vége, dobom ki az összeset. Teljesen feleslegesen kínzom magam vele, alig kapok tőle levegőt, ha éppen nem az orrom nyomja.
2020. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én annyit hordom, amennyit csak lehet, végre nem látják a ronda pofámat.
2020. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Több mint 4 éve nem voltam beteg, nem voltam se náthás, se influenzás se semmi egyéb. Minek is hordanék maszkot továbbra is?? Most is felesleges. Igazából mivel helytelenül hordod a maszkot a saját lebetegedésed segíted csak elő vele. Te mindíg steril kézzel rakod fel a steril maszkodat?? Gondolom nem, hanem koszos kézzel egy koszos maszkot teszel az arcodra. Konkrétan egy baktérium tenyészetet csinálsz az arcodra, hogy védd magad a baktériumoktól és vírusoktól.
2020. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Enyhébb betegség mellett régen simán elmentem dolgozni vagy iskolába is, könnyen el tudom képzelni, hogy a jövőben ezt már csak maszkkal tenném meg. Köhögés mellett például valószínűleg hordanám majd emberek között.

"Védekezésképp", hogy ne legyek beteg semmiképp se hordanám, nem is arra van kitalálva, hanem a fertőzés továbbadása ellen.

2020. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Aki buta es megvezetheto.
2020. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Textil maszkokat vettem, és némelyik egész jópofa, ha beteg leszek, hordani fogom olyan helyen, hála a maszknak, idén először nem taknyoltak/köhögtek össze a BKK járatokon, és én sem lettem menetrendszerűen beteg, mint korábban minden ősszel.
2020. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Tömegközlekedésen és tömöttebb boltokban alapból megtartanám kötelezőnek a viselését az influenzás, beteges időszakban. Plusz ha valaki beteg akkor igenis hordja, ne köhögjön bele turhásakat a másik arcába.
2020. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!