Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek kellene lenni egy...

Milyennek kellene lenni egy 30 éves nőnek? Külső, belső, életben elért dolgok.?

Figyelt kérdés
Eladói munkát végzek, kicsit fiatalabbnak nézek ki. Van egy férjem, de lakás nincs. Gyerekeket akarunk, de még nem vagyok rá felkészülve.
2020. dec. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Önmaga legyen, a többi külsőség.
2020. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem "kell" semmi, nincsenek szabályok.

Annyi a titok nyitja, hogy úgy éljen/úgy nézzen ki/olyan legyen kívül-belül, ahogy ő jónak érzi magát és jónak látja.

Ha valamit nem szeretnél, akkor ne csináld és ha szeretnéd, akkor tedd meg.

2020. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát a tiednél biztos több önbizalma kell legyen, ha itt keresel valamiféle önigazolást vagy pozitív visszajelzést.
2020. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nincs arra szabály, hogy milyennek kéne lennie.

Az én véleményem szerint 30 felett már ne legyenek ilyen kérdései, mint egy 12-15 éves kislánynak.

2020. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halgass se szexista pasikra, se femináci nőkre ebben a dologban. Ha kicsit fiatalabbnak nézel az már jó. Boldogok vagytok a férjeddel? Mival lakás nincs akkor albérletben laktok? Azzal sincs semmi baj. Ismerek olyan nőt aki csak 35 évesen szült első alkalommal, rá 2 évre második alkalommal.
2020. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsit fiatalabbnak nézel ki az már jó.*
2020. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy kell. Nagyon max az hogy 30 éves korra mint ember, kifejlődik testileg, felnő. Ennyi. Minden más csak körítés, szabad akarat és külső tényezők együttese ami egyénenként másképp alakul. Én is 30 vagyok amúgy.
2020. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Amilyen lenni akar, nincs univerzális recept. Minden nő legyen olyan, ahogy neki tetszik, feltéve, hogy másoknak nem árt direkt módon, legyen 25 vagy 30 vagy 70 éves.
2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
felnőttnek, aki nem másnak akar megfelelni.
2020. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán egyetlen szabály: meg kell próbálni élvezni az életet!
2020. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!