Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit hisznek a virus tagadók?

Teccesz123 kérdése:

Mit hisznek a virus tagadók?

Figyelt kérdés
Ezalatt arra gondolok hogy miért itélik el pl: a maszkhordást?Meg hasonlók.És hogy mi ennek az egésznek a lényege?(itt nem kötekedni akarok csak nem vagyok képben ezzel a témával)

#karantén #Virus tagadók
2020. dec. 1. 13:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert egyes munkákhoz komolyabb maszk kell, mint ezek a semmit érők + sok az ellentmondás a szabályokban.


Pl. 6 év alatti gyerekeknek nem kell, miért ők nem lesznek betegek?

Nyáron " nem volt vírus" biztos elment nyaralni...

Nyáron egyes helyekre nem volt kötelező a maszk , mert pl bankna ugye a vírus nem jár.


Szappan+ melegvízzel lehet pusztítani+ a sok takarítással na már most ez kb alap a normális embereknél

2020. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Annyi lemaradt, hogy a tv meg a hírek sokat lódít én most mentem ki Németországba se ki se be nem volt semmi, nem kellett karantén, nem kellett teszt semmi. Biztos van valami, de nem ilyen mértékben. Illetve miért pont azok a munkások vesztették el az állásuk akik, gyárak se zártak be ott.se.fertőz a vírus. A bankok se zártak be azoknak aztán tényleg rohadtul nem.fontos nyitva lenni
2020. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolják, hogy ez az egész fel van fújva, ugyanolyan a betegség mint egy influenza, amibe eddig is belehaltak sokan, de nem volt körülötte hiszti.


Azt gondolják, hogy ez egy gazdasági kérdés és valakiknek érdekében áll lerombolni a gazdaságokat.


Azt is mondják, hogy megfélemlítik az embereket, hogy lehessen őket könnyen irányítani.


A maszkot feleslegesnek gondolják, ami nem segít az amúgy nem is olyan veszélyes betegséget megállitani, de sokat segít a félelem keltésben.


Vannak, akik szerint a maszk tüdőgyulladast okoz... Meg szendioxid mérgezést.

Szóval vannak viszonylag reálisabban gondolkodók meg agyhalottak köztük is.

2020. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

"miért itélik el pl: a maszkhordást?"

Mert amióta élünk, az összes felnőtt és orvos arra tanított, hogy ne takarjuk el a szánkat, orrunkat, mert az megbetegít.

Ha ennek mikrobiológiai okára kíváncsi valaki, akkor a Google-ban azonnal ezrével talál erről írásos anyagot is.

Nem mellesleg a Müller Cecília is ezt állította, ne hordjon maszkot, aki nem beteg.

2020. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

"miért itélik el pl: a maszkhordást?"

Ja, pontosítok.

Azt ítélik el, aki rákényszeríti arra a maszkhordást, aki ezt nem akarja.

Mert ehhez senkinek nincsen joga.

Csak élni akarnak a meglévő jogaikkal, miszerint ezt senki nem szabhatja meg a másiknak.

2020. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Mert hazudnak össze vissza. A leírtakhoz annyi, hogy azt mondták aki már koronás volt az nem lesz újra, most mégis aztán aki már volt koronás annak nem lesz kötelező az oltás... Na ha most én voltam koronás és nem oltatom magam relatív ugyanúgy fertőzök...gondolom.



Mellesleg kíváncsi leszek mennyire lesz kötelező az oltás úgyh nincs is tesztelve kitudja mennyivel nagyobb bajt csinál a szervezetemben ez a szar... Lehet pont abba fogok megmurdelni

2020. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Felejtsük már el ezt a vírustagadó kifejezést. Nagyon kevés ember tagadja a vírust. Ugyanolyan maszlag ez, mint a "sorosista", csak arra jó, hogy megbélyegezzék, és lejárassák vele azokat, akik nem értenek egyet a hatalommal.


Vagy nem több, mint egy influenza, és akkor túlzóak az intézkedések, vagy valóban olyan veszélyes, mint azt oly sok állítják, akkor viszont nevetségesek az intézkedések.

2020. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szóval akkor vannak azok a vírustagadok akik az Origot olvassák minden percben és szent irásnak tekintik meg vannak azok akik reálisan probálnak "fellépni" a körülmények ellen.De én az egyes öregeket sem értem velem megtörtént hogy futnom kellet a buszra mert elhuzodot a fakultációm és nem kaptam levegőt hátra leültem és csak az orromról lehuztam a szövet maszkot és annyit veszek észre hogy elöttem 2 üléssel aról beszélgetnek az öregek hogy mekkora bunkó vagyok mert azt akarom hogy meghaljanak mind ezt ugy mondták hogy az egyiknek a fülén lógót a maszk a másiknak csak az állán volt.Én megértem valamilyen szinten őket mert régebben lehet nem is tanulták vagy elfelejtették az egész virus anyagkört de ha a tvből mindent kihallanak akkor azt miért nem tudják hogy hogyan kell hordani a maszkot?Én is hibáztam de én nem kritizáltam senkit.És nektek amugy mi a véleményetek az ovintézkedésekről?
2020. dec. 1. 13:55
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Te komolyan hülye vagy.
2020. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!